Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Temmuz 2011, 03:49   #4
alphae
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: buyrun evrensoft eschat daki acigin irc acigini oldugunu soyluyor..

toXic Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
WebSohbet hizmeti aldiğiniz kişilerin bilgisi eschat dosyalarindan alinan şifreleri irc aciği diyecek kadar kücükse siz zaten bitmişsiniz, ALLAH yardimciniz olsun
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

vallahi hocam mail atim hemde agir bir mail parami istedim 6 eschat parasi
vermese dava acarim isin ilginc yani benim sunucuma saldiri yapanlar evrensoft belirli para almislar bir cok sunucuya bilincli saldiriyolarmis
sirf eschat modulu alsinlar die isin icinde sekershell var evrensoft kendide itraf eti modul sadece sekershell irc kurula biliyormus atigi mail duruyor 160 vercen sonra sekershell gecekmisin ): serefsizlik bu son cumlemizi soyledik makbuzlar elimizde odememizi yaptilar yaptilar yapmadilar bizde davamizi acariz sonra mahkeme salonunda iyi bir doveriz onlari olay kapanir gider

dupe duz dolandiricilik bu..

----------

Azad Nickli Üyeden Alıntı
Pardon da, amaç nedir? Eğer eschat acığını ifade etmek istiyorsan, bunu bilmeyen yoktur sanırım
) hakkını aramak istiyorsan, başka mercihlere müracaat etmende fayda vardır, hakkında hayrlısı.. alphae

sen tepedemi oturuyorsun yuzyilpardon
birde internet cafe isteletiyorsun dogrumu senin irc hakinda bilgin varmiydi
eger oysan tabi dernegin karsindaki gezegen internet cafe..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet