Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Temmuz 2011, 17:04   #21
Disconnected
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Aziz Yıldırım tutuklandı

MarJiNaL Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Zaten Fenerbahce Düşerse Lig Tv Diye Birsey OLmucak (:

Bende şu anda Digiturk var , emin ol buna fenerbahçe düşerse , süresi bitmek üzere olan spor paketini 1 sezon daha devam ettiririm : ) Neden diye soracak olursan , temiz bir ligi sinirlenmeden izlemek için. Yapılan şikeleri gördükçe cehennemin kapısını araladım fener sayesinde. Ağzıma gelen küfürler dahilinde bir çok günahkar sözlerin ağzımdan çıkmasına sebep olan fenevbahçeye bu yapılanlar az bile : )

Ancak şu anda bile tatmin olmuş değilim, eski TFF başkanınında bu şike olayında olduğundan emindim ve bugün oda alındı. Şimdi emin olduğum hatta ve hatta adımdan daha öte emin olduğum bir kişi daha var. Oda Hakem Cüneyt Çakır'dır. Onuda içeri aldıkları zaman ( zamanı var ) fenerbahçe kümeye düşmesede olur.

Ama kümeye düşmesi fenerbahçe için daha hayırlı, çünkü düşmezse bir daha başarı yüzü göremez.

UNUTMAYIN : TFF Başkanının hanımıyla kızı, Fenerium'da fener formalarıyla mankenlik yaparlarken, biz ailece fenerliyiz dediler görmezden gelindi .
UNUTMAYIN : En kritik maçlara son 3 kala yada 2 gün kala , dedilerki hakem değişikliği var. Buda CÜNEYT ÇAKIR!.
Devamıda var ama say say bitmez.

Fenerli olarak bakmayın olaya, 5 yaşındaki çocuğa sorsanız Aziz yıldırımcığın mafyacık olduğunu bilirdi. Şimdi soruyorum fenerli gözüyle bakanlara ve bu olayı kabullenmeyenlere , YAHU SİZ HANGİ GEZEGENDE YAŞIYORSUNUZ?

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet