Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Temmuz 2011, 12:47   #28
Pentagram
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Aziz Yıldırım tutuklandı

bu başlık neden kapatılmamış hala yauuv. arkadaş siyaset olunca millet birbirine giriyor hatta girmeden başlık kapatılıyor ama maç olunca maşallah yorum yazan yazana, tartışan tartışana. demekki bu milletçe genlerimizde olan birşey: milleti oyalayan şeyler her zaman serbesttir; velâkin gözlerinin açılmasına neden olan şeyler her zaman ise engellenir. Konuyla ilgili olarak ise işte biz profesyonelce hareket edip düşünemediğimiz için ve olaylara duygusal yaklaştığımız için içimizdeki pisliklerin atılmasına engel oluyoruz. belli ki bir oyun dönmüş ve adamlar bunu kabullenmiş gibi. fenerli olsan ne yazar olmasan ne yazar nihayetinde sen tuttuğun takımın çirkefliklerini bana savunmaya çalışıyorsan ben o insanın doğruluk adına yaptığı her şeyden de şüphe ederim. bu sadece bize mahsus bir şey mi ya!? Yalanı dolanı sahteciliği dolandırıclığı savunmak!? Körüne körüne yapılan oyunları da savunur olmuşuz ya şimdi artık %50'yi çok ama çok iyi anlıyorum. Müstehaktır arkadaş hatta stockholm sendromu desek daha iyi olacak. büyük ihtimalle bu yorumda silinecektir ama olsun silininceye kadar birkaç kişide okusa yeter bana. ve şunuda ekleyeyim: dün TFF başkanının ağzının çalımına baktımda feneri hiçte ligten düşüreceklere benzemiyorlar üstüne üstlük bütün bu yalana dolana üçkağıttıçılığa rağmen Türkiye'yi avrupa'da temsil edecek şampiyonlar liginde. hakketen bizim insanlarımızı anlamakta güçlük çekiyorum arkadaş.

Konu Pentagram tarafından (12 Temmuz 2011 Saat 12:53 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet