Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Ağustos 2011, 03:16   #3
Ein
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Unutulmaz film replikleri

"Ben herkese güvenirim, ama içlerindeki şeytane güvenmem."
İtalyan İşi.

'' Bedenin bu kadar ucuzmuydu? Bilemedım..

- Asıl ucuz olan ne biliyormusun ? Beş kuruş vermeden savurduğunuz yargılarınız..

İnçir Reçeli.

"- bişeyler söylemem gerekiyor değil mi?
- gerekmiyor. bişey söylemek sana göre değil, sen bişey söylemeden gidersin değil mi? hem öyle bir gidersin ki bırak yaşamayı insanın nefes alması bile yarım kalır. sen o kadar bişey söylemeden gidersin ki üstüne milyonlarca şey söylenir, sen bana bişey söyleme duygu, git sadece git
- gitmedim
- yanlış, sen hiç gelmedin, ben beynimde aşık olacağım kadını yarattım ve onunla yaşadım, muhtemelen insanlar kendi kendime konuştuğum için bana gülüyorlardır. sen yoksun.
- ben gitmedim. kaçtım.
- benden mi kaçtın? defalarca koynunda yatıp kılına bile dokunmayan adamdan mı kaçtın?
- işte bundan kaçtım anlıyabiliyor musun? herşeyi senin gibi görebilmeyi o kadar çok isterdim ki.
- ben ne görüyordum peki? ben ne görüyordum? adres yok, telefon yok, seninle yatıyorum sabah kalkıyorum yanımda hiç kimse yok.
- önemli olan..
- önemli olan ne biliyor musun? önemli olan benim senin kokunu almış olmamdı. önemli olan ilk kez yarattığım gerizekalı karakterler dışında kanlı canlı birine aşık olmuş olmamdı.
- ben..
- ben söyliyim, sen bencilsin.
- ben hiv pozitifim. yani senin anlayacağın aidsim."

İnçir Reçeli.

"Anlatman için peşinden koşarlar ama söylediğin anda gözlerinde bir hiç olursun, bir hiç. Sır hiç kimseyi etilemez ama kullandığım hile herşeydir."

Prestij.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet