Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Ağustos 2011, 19:04   #2
Perius
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: 54. Hafta Çok Bilmiş "Perius"

Ivy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

1- Kendinden biraz bahsedebilir misin?
2- Astrolojiye olan ilgin herkesçe malum, nereden geliyor bu ilgi gerçekten merak ediyorum.
3- Öğretmen olmanın zorlukları ve iyi ki seçmişim bu mesleği dedirten yönleri neler ?

Şimdilik bu kadar kolay gelsin. ;s3

Hemen ilk soruları cevaplayayım

1. 29 yaşındayım,öğretmenim, Adanalıyım aslen Kayseriliyiz. Klasik bir başak burcuyum

2. Astrolojiye ilgim öncelerden beri vardı. İlk sanırım bu gazete köşelerinde okuduklarım dikkatimi çekmiştir. Ama aslında ilgimi salt astroloji ile sınırlayamam. Herkes hayatta kendine bir masalda hayranı olduğu bir rol biçmiştir. İşte güzel prenses olmak, cesur savaşçı vs. Ben ise o masallarda, hikayelerde geçen bilge, kahin kişilere hep hayranlık duymuşumdur bana göre başrollerde onlar var İşte öyle bir ilgi olarak başladı. Astroloji konusunda bilgimi ilerletmeye çalışıyorum şu son bir kaç senedir doğru kaynaklara ulaşabilme imkanı sebebiyle eskiye nazaran çok yol katettiğimi düşünüyorum.

3. Öğretmenlik annemde öğretmen olması sebebiyle o yaşam şekline çok aşinayım. Hayatım hep öğretmenler odasında geçtii diyebilirim. Öğrenmeyi ve öğretmeyi seviyorum. Sınıfa girdiğimde kendimi, bildiğim şeyleri anlatabilecek birilerinin olması çok güzel birşey. Ayrıca onların enerjisi, yaşam için heyecanları tabi ister istemez biz öğretmenleride canlı tutuyor. Olumsuz olarak diyebileceğim, okullardaki disiplin problemlerinin fazla olması, öğrencilerin bilgiyi kontrol edilemeyen kaynaklar olan tv, internet vs lerden edinmesi ve bizim bunu değiştirmemizin oldukça zorlaşması, ailelerin ilgisizliği vs vs.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet