Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Ağustos 2011, 19:08   #7
MasteR06
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: 55. Hafta Çok Bilmiş "MasteR06"

yagmuR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili Master06 : )

yagmuR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1.neden bu nick ?
2.seni cok sinirlendiginde ne sakinlestirir?
3.bugunlerde en cok duydugun soz?
4.yanlızlık senin icin ne ifade ediyor?
5.bugune kadar sana yapılmış en guzel surprizi bizimle paylasır mısın?
6.hayatındaki en buyuk yanlış?
7.hayatın bir kitap olsaydı bu kitabın adı ne olurdu?
8.bir plak olsan ve hep aynı yerde takılsan ..bu yer neresi olurdu?
9.ve aşk ? sence ask nedir?ne degildiR ?

MErhaba Sevgili yagmuR;
Aslında Asıl Nickim Yıllardır MasteR Bu Nick Dolu Olduğu için 06 Takısı Aldı Ankara'da İkamet Ettiğim ve Ankara'yı SEvdiğim için Bu nick.
Çok sinirlendiğimde Beni Sakinleştirecek Tek Şey Yüksek Dozda Sakinleştiricidir.Çünkü Gerçekten Çok Sinirlendiğimde Cam,Duvar,Çelik ne Bulursam Yumruk Tekme Atan Birisiyim.Çok Yakınımda Olan Kişiler Sinirlendiğim Zaman Gözlerimin Kanlandığını Vucumdaki Bütün Damarların Belirginleşip Şiştiğini Söyler.Bu Sebeple Sakinleştirecek Tek Sey Yüksek Dozda Sakinleştiricidir.Tabii Sevdiğim kişi Yanımdaysa Onun Telkinleri Bile Beni Sakinleştirir Sevdiğim Yanımda Olduğu Zaman Sinirlenmem Zaten.
Bugünlerde En çok Duyduğum Söz.
Hersey Başladığı Yerde Biter.Ebe Tokadı nereye Atıyorsa?İmam Pamuğu Oraya Tıkar.!!
Yalnızlık Hayatım Boyunca Peşimi Bırakmayan En Büyük Dostumdur.Şu Yaşıma Kadar Hep Yalnızdım Gene Yalnızım Yalnızlıktan Başka Dostum Yok.Gece Uyurken Üstünü Örten.Sabahın İlk Işıklarında Beni Karşılayan.Sarıp Sarmalayan Tek Dostum Yalnızlıktır.
Bugüne Kadar Bana Yapılan En Büyük Süpriz.Ankara'ya Geldiğim İk Zamanlarda Geleceğimi Duyan Mesai Arkadaşlarımın Beni Hiç Tanımadan Giriş Kapısında Toplu Karşılamaları olmuştur.Buna Süpriz Deniyorsa Tabii Çünkü Başka Bir Süprizle Karşılaşmadım.
Hayatımdaki En Büyük Yanlışı Hiç Tanımadan Aşık Olduğum kişiyle Yaptım.KEndisi Nişanlı Olduğu halde Bunu Bana Söylemeden Aylarca Nişanlısını Benimle Aldattı.En Büyük Yanlışı Burada Yapmıştım.
Hayatım Bir Kitap Olsa İsmi "YALNIZLIK" Olurdu.
Bir Plak Olsam Takıldığım Daimi Yer."Hiç Kimseye Söylenmeden.Hasretimiz Bilinmeden.Gizli Gizli Görünmeden.Ruyalarda Buluşuruz.Bu Sarkıyla Kavuşuruz"Olurdu.
AŞk.Benim için Aşk Paylaşmak,Yaşamak,Aynı Anda Nefes Almak,Onsuz Olamamaktır.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet