Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31 Ağustos 2011, 21:05   #1
OnLy
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Haftanın Help Departman Polemiği < 5 > Geveze.ORG / #Help

Geveze.ORG Help Departmanı *
-
Help Departman Kadrosu
-
Help Departman Sorumlusu(HelpFounder) : resolve
-
Help Genel Sorumlusu(Helpmaster) : Karanlik
-
Helpsop Adayları: xwerswoodx , daRk
-
Help Egitim Departmanı Yetkilileri: RequaL , Sarp , daRk , Gökyüzü , Mappend , xwerswoodx
-
Helperler: RespecteD , Zyro , Deathclock , Badness , Pire , BoluBeyi , Korn , ibrahim , Aliye , Aylinim
-
Helperler: Absolute , Ceza , Deep , tamirCi , Adaletsiz , NicoILasS , LoveBoymE , Facia , Champion , System32
-
Stajer Help Yetkilileri: Sensizim , Isıl , melinda , ProfessioneL , chiLeq , Adanalı

-

Geveze.ORG Help Departmanına Bagımlı Kanallar
-
1- #Help Yardım Kanalı
-
IRCd/Services ve bazı mIRC komutları ve konuları ile ilgili yardım almak için kullanılan kanal
-
2- #Helpers Yetkili Kanalı
-
Help departmanı görevlilerinin birbiri ile koordinasyon, yardım ve sohbet etmeleri için kullanılan kanaldır Sadece help departmanı görevlileri giriş yapabilir.
-
3- #Helpmaster yetkili kanalı
-
Help departmanı ile ilgili önemli konuların konuşulduğu, tartışıldığı ve kararların alındığı kanaldır. Sadece help departmanı üst yöneticileri giriş yapabilir.
-
4- #Helpgame Kanalı
-
IRCd/Services ve bazı mIRC komutlarını içeren soru-cevap oyununun aktif olduğu kanaldır. Her kullanıcı rahatlıkla giriş yapabilir.
-
5- #Egitim Kanalı
-
IRCd/Services Konuları hakkında daha önceden belirlenden tarihlerde ve saatlerde Geveze.ORG sunucusu kullanıcılarının tümüne acik olan genel egitimin verildigi bir kanal'dır
-
6- #GED Kanalı
-
Geveze Egitim Departmanı [Ged] : Bireysel (özel) eğitimlerimizin Yapildigi Kisitli girise sahip bir kanal'dır Sadece IRCd/Services Helper Adaylarina Ve Egitmenlerine aciktir.
-
7- #Sınav kanalı
-
Help departmanına giriş yapmak isteyen kullanıcıların, bireysel sınav yolu ile bilgilerinin ölçüldüğü kanaldır
-
Not: Help departmanına giriş yapmak isteyen kullanicilarin Online sürelerinin En az "1" Nick kayıt tarihlerinin ise En az 3 günü gecmis olması gerekmektedir.
-
"Helpteam Botu"
-Help departmanı ile ilgili bilgilerin , istatistiklerin tutulması ve bireysel eğitim sisteminin yürütülmesi için kullanılan Help Departman Botu'dur.

Yukarıda yer alan bilgilerin tamamı resolve rumuzlu yetkiliden alınmıştır.

Geveze.ORG #Help Departmanı hakkında artıları, eksileri ve önerileri bu başlık altından seviye sınırları dahilinde belirtebilirsiniz..

Konu OnLy tarafından (01 Eylül 2011 Saat 23:22 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet