Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Eylül 2011, 13:01   #10
chtlm
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Help Departman Polemiği < 6 > Kelebek.Gen.TR / #Help

X Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Nicki cokta onemsememek lazim, ttnet'de |SaMaN| nickinin neler yaptigini hepimiz biliyoruz.
departman hakkinda fazla bilgim yok umarim burada da aktif olurlar ve yaptiklari isler hakkinda forum kullanicilarinada bilgi verirler. Iyi calismalar.

Yorumun için teşekkür ediyorum senin gibi düşenen kişileri bu zamanlarda bulmak zor artık sanırım..

Malthus Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Şahsen departmanla ilgili hiçbir fikrim yok. Lakin founderin nick'i garibime geldi. Ben biraz eski kafalıyım ondan mıdır bilemem fakat öyle bir nick'i helperım dahi yapmam. Bu da benim görüşürüm
Nick'i kullananın karakterini/bilgisini sorgulamıyorum ya da yorum yapmıyorum. Demek istediğim anlaşıldı umarım. Yani bana çok çocuksu geldi. Help founderlerin biraz ağır olacağını düşündüğüm için.

Nick hosuna gitmemiştir gayet normaldir bunu sölemende en dogal hakkındır dicek lafımız yok.Demekki bizim sistemimizde nick`e göre degilde yapılan işlere göre yetki veriliyor sen kendi sunucunda yada baska bi yerde nicklere göre yetki veriyorsan bu cok üzücü nickin iyisi yada kötüsü olmaz sonucta isimde veren bizleriz onları yönetende.. Saygılar iyi İF ler dilerim..

By ChatLiaM

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet