Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Eylül 2011, 20:08   #24
UquR_TR
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Polemiği < 12 > Kelebek.Gen.Tr

Ne yani Adamlar Herkez gibi 10 tane 10 userli Domain alıp Sitesine ekleyip 100 user sağlayıp.Biz Büyük Yeriz Alın size user mi demesini istiyorsunuz büyüklük userler belirlediğiniz Şu dönemde Yönetim anlayışını hiç göz önüne katmıyorsunuz emin olun Root adminleri 10 domain değil 100 tane bağlıcak ekonomik güce sahip ve Yorum yaparken Belirtilen bilgilerden yola çıkılarak yorum etmeniz daha iyi olurdu diye düşünüyorum ve keza ben 1 kere dahi girmedim Sunucu Hakkında bilgim ise oradan kopan arkadaşlar ve 1 kereliğine economist Konuşma fırsatı bulup kendisinden radyo ile bilgi alıp sonrada bir daha görüşmediğim biri hakkkında atıp tutmak pekte bana göre olmasa gerek Marka kalite ve YAptıkları yeni projeler üretmekteki istek ve arzuları yeter Diye düşünüyorum ve bizler user sayısı düştü diye yorsakta o güzel parmaklarımızı economist ' in ve ekibinin yıllardır süren yönetim anlayışı değişmeyecektir

NOT : Lütfen Kimse alınmasın bu şahsi görüşümdür. ve 1 kere dahi girmedim Sunucuya Taraf asla tutmuyorum . saygılar

Başarılar economist ve kelebek ailesi...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet