Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Eylül 2011, 13:38   #1
Luthien
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Kardeşimi Öldürmeliyim! Beni Durdurun!

Radikal Gazetesi, "Katsayı Kalkıyor" başlığı 28 Şubat'ta İmamhatiplilere karşı geliştirilen ancak milyonlarca meslek liseliyi vuran katsayı formülünün kaldırılacak olmasını manşetine taşırken, Habertürk Gazetesi, "[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 1 Ekim'de Meclise Gelir" başlığı Kürt politicakacı Şerafettin Elçin'in [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ile ilgili sözlerine manşetinden yer verdi.

Günün en dikkat çeken manşetlerinden biri "Beni Durdurun!" başlığı ile [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Gazetesinden geldi.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Gazetesinin haberine göre;

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Aile İçi Şiddete Son! Acil Yardım Hattı'na önceki gece, diğerlerinden çok farklı bir yardım çığlığı geldi. Arayan ne kocasından dayak yiyen bir kadın, ne de babasının şiddetinden kurtulmaya çalışan bir genç kızdı.

Saatler gece yarısına yaklaşırken hattın 212 656 96 96 numaralı telefonunu çeviren, "Töre benden kız kardeşimi öldürmemi bekliyor. Tüm çevrem beni dışladı. Kahraman mı olayım yoksa mahallenin utancı mı? Öldürmemek için ikna edilmek istiyorum" diyen bir erkekti.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet