Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Ekim 2011, 14:57   #6
Rengahenk
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Türkiye dizilerini tartışıyor!

Her dizide en az bir tane yasak aşk var..
evliler birbirleriyle eş değiştirir..kardeşler aynı kadına-adama aşık olurlar..adam/kadın 2 kardeşi aynı anda idare eder,ya da bu baba/oğul, anne/kız versiyonu da mevcut..
mutlaka tecavüz,ensest,dolandırıcılık aleni şekilde işleniyo..yetmiyo küfürler mi dersin çay içer gibi viski içmeler mi..
bakıyosun dizi de olsa adamın kuruş parası yok ama her gece meyhanede kumarda..

gerçekte yok mu bunlar mutlaka var..ama gözümüze gözümüze sokup kanıksatıyo diziler bunları..görmeye alışıyoruz acıları,aldatmacaları..

tüm dizileri izliyor muyum? hayır buna ne vaktim ne enerjim ne de sabrım yeter..

sihirli dizileri sözde çocuklar için faydalı bulup tekrar tekrar yayınlıyolar..akıl fikir yok mu bu insanlarda diyorum..
şu meşhur sihirli annemi izleyen tanıdığım bikaç çocuk var, odanı topla dendiğinde ellerini kollarını garipçe sallayıp "bak toplanıcak şimdi" diyolarmış..en basit örnek..

herkes bi kabadayı..kendi kanunlarımı uygular cezasını ben keserim havasında..hani bakıyorum bi felaket oluyo kimse polisi vs aramıyo direkt emanetlere sarılıp "ya Allah" çekiyolar..

rahatsızım bu dizi politikasından..uzak durmaya çalışıyorum ben izlemeyince noluyo?kim bilip kendini düzeltiyo? hiç kimse..
ama ben kendimce sinirlerimi korumaya alıyorum bi parça..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet