Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Ekim 2011, 20:57   #2
Rengahenk
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Hayvanları koruma günü kutlu olsun

Bolluca'da 300 köpeğin zehirlendiği haberlerini görüyorum bikaç gündür..Çok yakın bir örnek hele de hayvan haklarını koruma hareketlerinin yükseldiği bir dönemde gözlerimizin önünde.

Bu Dünya da herşey insana aitmiş gibi davranıyoruz..Hayvanların yaşam haklarını umursamıyoruz..Onlar da canlı..

Sadece oyuncak muamelesi yapmakla hayvansever olunmaz..Bunu anlamak istemiyoruz, yine işimize gelmiyo korkarımki..

Alıntı:
Hayvanları Koruma Günü’nün amacı; hayvanlara karşı sevgi ve acıma duyguları uyandırmak, onları korumak ve haklarına saygı duyulmasını sağlamaktır.

2011 yılındayız, hayvanlara tecavüz,deneysel(!) cinayetler,zehirlemeler, kanunsuz avlanma önüne geçilmeyen önemsenmeyen ciddi problemler..

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Mahallemizin uygun yerlerine koyduğum su ve mamaları alıp atan insansılarla uğraşmaktan yıldım ama vazgeçmeye niyetim yok..

Umut ediyorum ki yakın gelecekte vicdan sahibi duyarlı insanlar, benciller kadar seslerini çıkarabilirler..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet