Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Ekim 2011, 01:55   #16
ArresT
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Spy ( özel okuma kullananları görmek )

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Arkadaşlar,

Kodda olur komutta.. Amaç geliştiriciliğe katkıda bulunmak. her şeyin yapılış yolu farklı. Haklısınız. Ama bunun yerine buradan almanız gereken şey şu olmalı; Bak adam kişiye özel pointer vermiş. find user diye bir şey kullanmış. Bunu ben daha başka nerede kullanabilirim. İşte bunu kavrayan adamlar, bazı durumlarda bir şeyler üretip hakketmedikleri halde biz coderız diyorlar
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
) hakkedenler ise zaten olayın bilincinde olup, kendini belli ediyor.

Siz gelmişsiniz, şöyle yapsak böyle yapsak diyorsunuz, istediğiniz gibi yapın
ayrıca flag yolu ile alırken s flagını da alın, secure connection üzerinden yapmak daha iyi olur hatta..

Bilinmediğinden değil. Amaç kod dağıtımı farklı yollar deneme..
Farklı bakış açılarından bakma..

Örnek; Sky'ın postuna bakın geliştirici yönde, bakın bu da olur.. Şöyle yaparsanız da böyle olur. Sizde alın bu özelliği başka yerde kullanın. Sonra farklı bir post açın, bakın ben bunu şurada da denedim bu oldu deyin.
sanırım daha etkili olur irc dünyası adına.

Saygılar..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet