Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Ekim 2011, 01:31   #14
Neo
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (1)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Resmi Gazete: 29 Ekim kutlamalari iptal edildi.

glu Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Neo yazdıgın yorumu kendi üzerime alındım, Öncelikle yorumumu İlk haften en son noktasına kadar tekrar okumalısın. Yorumumu cok sade bir dille yazdım ve anlaşılmayacak bir nokta yok ve yorumumda "boş bayram, gereksiz bayram, anlamsız bayram" tarzı şeyler yazmadım hatta bu tarz şeyleri çagrıştıracak hiç bir kelime dahi yazmadım.. Ha belki ; "Ki bu tarz kutlamalara tamamen karşıyım." cümlesini yanlış anlamış olabilirsin. Daha acık belirteyim ; Bayramın kutlanmasına değil kutlanış şekline karşıyım. Kutlanış şekli bayramdan başka herşeyi andırıyor. İlk yorumumda yazmışım ama gözden kaçmış sanırım ;
Benim için Cumhuriyet bayramı kutlaması ; Anıtkabir'e gidip bu devleti kuran ve bu milleti esaretten kurtaran Atatürk ve silah arkadaşlarının önünde saygıyla egilmek ardırdan bu milletin bagımsızlık savaşının simgesi İstiklal Marşımızı okumaktır
Bu bayramda bundan öte kutlayış şekli varmı ? veya şöyle sorayım sen bu bayramı nasıl kutluyorsun ? Yapılan yardımlar hakkında yazdıgın kısmı es geçiyorum hatta görmemiş sayıyorum, bu forumda ve normal yaşantımızda aklı selim olan insanların dediklerine bakmak lazım ; Depremin, acının, ölümün dini,dili,ırkı, cinsiyeti olmaz. Oradaki ufacık cocuk kürt dogmuşsa onun sucumu ? oradaki annenin evladı zoraki daga kacırılmışsa o annenin sucumu ? Neyse cidden neyse uzun uzun yazmak istemiyorum bu cümleler derdimi anlatmak için fazla bile tabi anlamak isteyene..

Yorumu uzerine alinman normal. Madem deprem var eglence yapmasin devlet buyukleri, arkadas resim paylasmis kim bilir o dugun masrafi nekadardir. Atatürk'ün yaptigi herseyden herzaman rahatsiz oldunuz, bu adamlar 10 sene oncesine kadar yoktu herkes Atatürk'çüydü. Ama bunlar piyasaya cikti simdi toplumun %50'si Atatürk'çü degil. Ozaman sizin Atatürk sevginiz, dusunceleriniz hersey yalan, bunlar yalansa herseyiniz yalan demektir. Facebook'ta birseyler paylasildi.

Deprem var, Acun var....
Deprem var, Muhteşem Sülüman var...
Deprem var, Maçlar var...
Deprem var, Magazin var...
Deprem var, Haftasonu eğlenceleri var...
Deprem var, Evlilik programları var...
Deprem var, İkiyüzlülük var...
Deprem var, Gazete resepsiyonları var...
Deprem var, CUMHURİYET RESEPSİYONLARI yok...
Deprem var, ŞEHİTLERİMİZ var...
Deprem var, ULUSAL YAS yok...
Deprem var, CUMHURİYET BAYRAMI TÖRENLERİ yok...

ve Bütün bunların sorumlusu İktidar var, Yorum yokkkkkkkk...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet