Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03 Kasım 2011, 16:25   #19
fLayer
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (1)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: 93 yıl sonra Mehmetçik'ten toplu namaz

Freedom Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Allah Allah, siz nerde yaptiniz askerligi? Nerde toplu namaz kilindigini gördünüz inanin cok merak ediyorum. Acilan konunun icerigini okuyun ondan sonra buraya post atin. Deniliyor ki; Çanakkale savişindan beri ilk defa toplu namaz kilindi. Her neyse.

1. Çanakkale 116. Er egitim alayı 6boluk 85/4 isterSen kıldıgımız yeride Soyleyim 5-6-7 boluk yemekhanesi altındaki büyük kantinin içinde Kılındı namaz Tarihide verimmi Lazımsa.
2. Kuzenim Ustegmen Devamlı goruşuyoruz onlarda kılıyor askerlerle şuanda gordugunuz resdim ŞEhitlerden sonra ortaya çıktıgı için size cazip gelmiş olabilir Ama ASkerler istedigi zaman istedigi yerde namaz kılarlar usta birligindede kıldık acemibirligindede hiç kimse ne yapıyorsunuz demedi.

ASkeriyeyi karalayanlara inanmak yerine gozleri ile gorenlere inanmanız daha mantıklıdır Şimdi DAha fazla bilgi istiyorsanız Daha fazla bilgiyide sizlere veririm
ßurda kimSe askerlerin kıldıgı namaza birşey dedigi yokki bu fotografla herkez gurur duyar Soylediklerimizi yanlış anlamayın lutfen.

Parayı Hayatınızın Her karesinde bulabilirsiniz ama Dostu Her zaman bulamazsınız.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet