Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Kasım 2011, 13:50   #1
X
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Hirvatistan'in Ardindan..

Buyuk cogunlugumuzun bildigi uzere gectigimiz cuma aksami Istanbul'da Hirvatistan ile Euro 2012 playoff mucadelesi ilk macini oynadi milliler. Acikcasi maci canli izlemedim, Olumsuzler (Immortals) isimli filme gitmek daha cazip geldi. Film sonrasi internetten sonuca baktigimda 3-0'lik skora sok oldugumuda soyleyemem.

Eve geldikten sonra NTV Spor'u actim. Macin ozetine bakar birazda yorumlari izleyip uyurum diye dusunuyordum velhasil kelam gece bulteninden sonra macin tamamini tekrar yayinladilar, oturduk izledik. Kotu futbol (ki bekliyordum) saha ici yanlislar, kademe hatalari, ilerde cogalamamiz vs vs . bunlardan ziyade yapilan '' EDEPSIZLIK '' ten bahsetmek istiyorum biraz ( Girizgah uzun oldu, idare edin )

Macin sonlarina dogru bazi futbolcular alenen yuhalandi, ozellikle Volkan Demirel ve Emre Belezoglu'na agza alinmayacak kufurler, hakaretler edildi inanin bir Galatasaray'li olarak SOK oldum sanki butun takim harika isler yapti, inanilmaz oynadida Volkan sacma sapan bir gol yiyip macin icine etti gibi, kaldiki boyle bile yapmis olsaydi o kufurleri hakedecegi anlamina gelmezdi.

MILLI TAKIM diyoruz MILLI FORMA diyoruz ama maalesef insanimiz orayada partizanligi tasiyor, milli takim kalecisinin anasina, bacisina, esine dakikalarca kufur edildi, isliklandi hakaretin her turlusuna maruz kaldi. Ben Volkan'i sevmem, Fenerbahce'yede herhangi bir sevgi beslemiyorum fakat yapilan haraketi kiniyorum, bu yapilan ahlaksizliktir kimse kusura bakmasin. Volkan'in dayanamayip verdigi tepkiyide dogru bulmuyorum lakin biran icin onun yerine koydum kendimi, belkide cok daha agrini yapardim. Inanin INSANLIGI ne zaman ogrenecegiz cok merak ediyorum...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet