Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Kasım 2011, 01:03   #1
Ocean
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Haftanın Help Departman Polemiği < 12 > trsohbet.com / #help

Merhaba IRCForumlari.NET kullanıcıları.
Geveze.Net'den sonra sıradaki help polemiği konumuz trsohbet.com'dur.

Öncelikle ilgili departmanı tanıyalım.

trsohbet.com #help departmanı görevlileri:

Koordinatör Ekin

#HELP YÖNETİM BİRİMİ

Genel Sorumlu Jake
Müfettiş (Kıdem II)
Müfettiş (Kıdem I) Eos Schizo
İdari Sorumlu (Kıdem III)
İdari Sorumlu (Kıdem II) KaranLIK
İdari Sorumlu (Kıdem I) cLockwise
Eğitim Sorumlusu (Kıdem III) DeviL Etichet Fearless
Eğitim Sorumlusu (Kıdem II) baListic EfKar
Eğitim Sorumlusu (Kıdem I) Antidepresan

#HELP TEMEL BİRİM

Ekip Lideri (Kıdem VII) Freedom
İstihbarat Yetkilisi (Kıdem VI) EasterneR Discorium
Yardım ve Eğitim Görevlisi (Kıdem V) biLecikLi Hayat Knight
Yardım Görevlisi (Kıdem IV)
Yardım Görevlisi (Kıdem III) BaShKaN
Yardım Görevlisi (Kıdem II) DeLphinuS Açe NeriSSa SeMPaTiXx Metehan
Yardım Görevlisi (Kıdem I) TaTy Cutuman Alen karizma_Ferit
Çaylak Helper BeLLa TipSiz Jagler Justice ELectron
Stajyer Helper Fatal

trsohbet.com #help departmanı kanalları:

#Help
#HelpTeam
#Helpstaff
#Helpegitim
#Helpsinav
#Helpsop
#mIRCHelp

#Help Bu kanal sunucu üzerindeki kullanıcılara SAOServices-1.0.1 ve Unreal3.2.3-SAO hakkında komutsal destek vermek için kurulmuştur. Kanal sürekli +m modunda olup, öğrenme amaçlı öğrenme yapmak isteyen kullanıcılara açıktır.

#HelpTeam Help Departmanı yetkililerinin ve yardım yetkililerinin bulunduğu ortak kanaldır. Genel iletişim odası olmakla beraber help botunun atama yaptığı kanaldır. #Help kanalına giren kullanıcıya bot #Helpteam kanalında yetkili atar ve ilgili yardım görevlisi kullanıcıya yardım verir.

#Helpstaff Yardım görevlilerinin ve yardım görevlisi adaylarının eğitim aldığı kanaldır. Gün içerisinde görevliler tarafından eğitimler verilir.

#Helpegitim Komut soru oyun botunun bulunduğu kanaldır. Sunucudaki her kullanıcının IRCd/Services/mIRC bilgilerini geliştirmek için vakit geçirebildiği kanaldır.

#Helpsinav Yardım görevlisi adaylarının sınava tabi tutulduğu kanaldır.

#Helpsop Help yönetim kurulu üyelerinin iletişim kanalıdır.

#mIRCHelp Alias/Remote/Popups ve benzeri mIRC kodları hakkında kullanıcıların destek aldığı kanaldır.

Bir de bunlarin disinda #helpmaster kanalı mevcuttur, helpmaster seviyesi yani mufettis ve ustu olan helperlar ile gerek goruldugu taktirde kullanilmaktadir. (konusulmasi gereken bir sey oldugunda)

öncelikle, Ekin nickli arkadaşımız teklifimizi geri çevirmeyip, Haftanın #Help Polemiği olma isteğimizi kabul ettiği için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Kişisel olarak görüşlerimi belirmek istiyorum ki, bir çok Helper arkadaşın örnek alabileceği istikrarlı, erdem ve bilgi sahibi bir arkadaş olduğunu kesinlikle söyleyebilirim.

Daha sonra kendisine bir soru yönelttik, bize kendinizden kısaca bahsedermisiniz ve diğer helper arkadaşlara verebileceğiniz öneri ve tavsiyeler nelerdir diye ;

<Ekin> Tavsiye olarak sunu soyleyebilirim
<Ekin> Benim bugune kadar ''hocamdir'' diyebilecegim kimse olmadi, tabii ki temel egitimlerimi veren egitmenler oldu fakat sifirdan alip yetistiren, her seyi ogreten biri olmadi. Soz konusu help oldugu zaman
<Ekin> Her seyden once azim, istek ve caba gerekiyor, helper olan ve olmak isteyenler icin de en onemlisi
<Ekin> Her seyi ama her seyi denesinler, baskasindan ogrenmek yerine kesfetmek icin cabalasinlar, ve eger yabanci dilleri varsa orijinal kaynaklardan okusunlar, arastirsinlar
<Ekin> Insanin en degerli ve en iyi hocasi kendisidir.

...ve kendisinden bu güzel yorumu aldık. kendisine tekrar teşekkür ederiz.

trsohbet.com #help departmanı hakkında görüşlerinizi, sevgi ve saygı sınırları içerisinde başlık altından belirtebilirsiniz.

Not: konuyu baltalamak / argo kelime kullanmak / karalamak ve kötülemek eylemlerini gerçekleştiren arkadaşlar cezalandırılacaktır.

sadece olumlu ve/veya olumsuz görüşlerinizi belirtmeniz yeterlidir arkadaşlar.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet