Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Kasım 2011, 06:03   #17
eLaa
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Help Departman Polemiği < 12 > trsohbet.com / #help

Çok kısa bir süre bulunmama rağmen hakikaten trsohbet help departmanı, muhteşem olan bir yer her adım için emek verildiğini anlamak hiçte zor değil. Çoğu yerde kişiler yükselir ancak bir süre sonra bu yükseldikleri yerin sefasını sürerler. (Hiç birşey yapmadıkları halde, konumları düşmez.) Ancak trsohbet'te hangi konumda olursan ol emek vermeye devam edersin. Bulunduğun yerin kıymetini bilmek, oraya layık olmak ve yerini koruyabilmek için emek sarfetmek, (herşeyin sürekliliği önemlidir ve başarıya sadece süreklilik ile ulaşırsınız) bundan daha güzel ne olabilir ki?

İçerisine girmeden baktığınız zaman karmaşık gelir, (hatta bazılarına göre saçma ve abartılı gelmiş) içerisine girmeden ve düzeni görmeden dışardan böyle bir yorum yapıyor olmak esasında saçmalıktır. Hoş alışılagelmiş bir düzen var, Help Founder > Help Master > Help Sop > Helper (vb. sistemler) bu düzene alışmış olanlar yeni ve gelişmiş bir sistem gördüklerinde yadırgarlar, onlara bir karmaşa gibi gelir çünkü böyle bir düzene uyamazlar.(Bu durum basit bir düzene alışmak yada bu düzen dışında hiç düzen görmemeleri ile alakalı olabilir
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
)

Şu düşüncemi de özellikle belirtmek istiyorum, basit bir düzeni yönetmek kolaydır ancak bu kadar ince düşünülmüş ve zor bir düzeni yönetmek hakikaten kolay değildir, bu yüzden sevgili Ekin seni tebrik ediyorum ve tabi sana yardımcı olan help yönetim birimindeki yetkili arkadaşlarımı, umarım çok daha iyi yerlere gelirsiniz.

Başarılar...

Konu eLaa tarafından (17 Kasım 2011 Saat 06:11 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet