Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Kasım 2011, 12:40   #13
Supervisor
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Doğum günün kutlu olsun Supervisor

Ocean Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
ona 001 denmez abdullah :-) bugün bitmiş zaten, şafak "doğan güneş" diyeceksin :-)

ahah, eminim ki çok fazla heyecanlısındır ama ister istemez için de biraz da burukluk olacak tabi ki özellikle devdelerin den ayrılmak biraz zor oluyor. ben tüm devrelerimden 10 gün erken terhis olmuştum, hepsi bölüğün önüne kadar çıkmıştı beni yolcu etmek için. bir yandan terhis olduğuma seviniyor, bir yandan hepsine baktığımda ve onlardan ayrıldığıma üzülüyordum.

ve "şafak doğan güneş" dediğim gece 1sn bile uyku uyumamıştım ve tabi hepsi akıllarda birer anı olarak kazınacak. güzel bir duygu.

tekrar terhisin hayırlı olsun kardeşim.

Doğan güneş yarın olacak. Terhis günü Cumartesi. Cumartesini saymıyorum.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bizim takımın yarısı gittiğim için seviniyor eminim. Alt tertiplerin hepsine 'nöbet kitlediğim' için kurtuluyorlar benden. Diğer yandan devrelerimden 11 gün erken çıkıyorum tabii bu devrelerime acayip koydu çıkacağım gün palaskayla dövülmeden tüyme planları yapıyorum.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat