Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Kasım 2011, 04:10   #28
System
~ Zirvala.Com ~
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Help Departman Polemiği < 12 > trsohbet.com / #help

Ekin Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Olumlu/olumsuz fikirlerini belirten herkese tesekkur ederim arkadaslar.

Ancak ''gereksiz/sacma'' gibi yorumlari yapan arkadaslarin cogunun bu departmanda hic ya da yeterince bulunmamis olmasindandir ki pek dikkate alamiyorum o elestirileri..

Öncelikle hayırlı olsun demek istiyorum.Yalnız yukarıda alıntı yaptığım iki cümlede bir çelişki sezinledim.Onun yanı sıra eleştirileri dikkate almamak akabinde başarısızlıkları getirebilir , bunun daha önce örneklerine denk geldim(k).Şu anki konum itibari ile bu eleştirileri önemsemiyor olabilirsiniz fakat sizi , başarısızlığınız bulunduğunuz konumdan alabilir.Dikkat etmeniz gerektiğini düşünüyorum eleştiri konusuna.Hiyerarşik yönetim durumuna gelince ; Aramızda hiyerarşik yönetimi sevende sevmeyende var.Fakat bu güne kadar olan tecrübelerimden yola çıkarak konuşmak istiyorum , hiyerarşik yönetim hiç bir zaman hiç kimseye yarar sağlamamıştır.Bu söylediklerimde eleştiriden ibarettir.Dikkate alıp almamak sizin bileceğiniz iştir.Tekrar hayırlı olsun.

Keyifli paylaşımlar.

Zirvala.com - Sohbet ve muhabbetin adresi..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet