Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Kasım 2011, 19:43   #1005
Düş
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Profilindeki 10 nicki yorumla (:

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]: Yoldaş.. Sesini çok özledim.Yarın kavuşuyorsun ikinizin mutlulugunu görmeye az kaldı.Seviyorum seni.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]: Uyusum.Bu aralar gene kendimle dans ediyorum.Çevrimdışıyım hayata karşı gene.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]: Ah gizemim benim.Seninle konuştuğum anlarda zaman duruyor.Sen çok iyi bir dostsun.Yakında çerçeve tamamlancak az kaldı..
Master06: Profil ziyaretçisi.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]: Fotograflarını yayınladığı için tanırım o kadar.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]: Mod.yardımcı sorumlusu oldu hayırlı olsun,filmsever editörümüz.Çok şey kazandırıyor foruma.Saygıdeğer,efendi bir kişi..
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]: Ahenkli renk bu aralar görüşemiyoruz,özletiyorsun kendini..
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]: Tanışmıyoruz.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]: Tanımıyorum lakin nick yabancı değil..
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]: Dünyanın en tatlı öğretmeni ve en tatlı arkadaşı.Saygıdeğer ve değerli arkadaşım.. Seviyorum seni..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat