Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Aralık 2011, 11:57   #50
Mara
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Düş'{üş}ler ~

kendi kötülüğümü istiyorum .kendimi kendime kırdırıyorum .uzun soluklar alıp vermeyi başaramadığım için kısa kısa yaşıyorum .kendi kötülüğümü istiyorum !

'' bazı kadınlar kırmızı sever ''

- eskiyorum .jartiyerli iki bacak arasında tüketiyorsun bizi yada çoğaltıyorsun .eskiyoruz tek bildiğim bu .seninle ben ,seninle o ,seninle diğerleri ne kadar çoğaldık . biz yalnızlığı elinden alınmış iki zavallıyız ve sen bir kaç kadının intihar sebebi farkındamısın ? .kalabalıklar ağzımı ağzından söküyorlar .

'' bazı kadınlar siyah çorap giymemeli ''

şimdi sizin için bir şarkı seçeyim müzik kutusundan.yada bir koku gecenin gündüze taşıdığı bir koku .bir kaç tane umut dolu sözcük armağan edeyim saçlarınıza sabah olduğunda odasında ilk kez otuz bir çekerken yakalanan çocuk kadar utanın beni ondan ,onu benden ayrı diyarlara attığınıza .dün gece herkes öldürüldü bu kentte .siz nefes almaya devam edin aldırmayın .her zaman bir yangın merdiveni vardır nasılsa !

'' bazı kadınlar sadece çok iyi sever ''

- kan göğsü geçer gider

bana beni öldüreceğini söyle der gibi baktı kadın .
sayfa 55 ..titriyorum sensiz yatışlarımda .terin bile soğuk .titriyorum .

'' bazı kadınlar çok güzel ölür ''

........ göğsümde bir ağrıyla uyandım sabah birileri içimi boşaltmış .birileri içime yalnızca iki kelime bırakmış .

adın ve soyadın .
soyadın ve adın .
içim .

'' bazı kadınlar ''

kedi sever ve canı sürekli yeşil erik ister !kendi kötülüğümü istiyorum .kendimi kendime kırdırıyorum .uzun soluklar alıp vermeyi başaramadığım için kısa kısa yaşıyorum .kendi kötülüğümü istiyorum !

'' bazı kadınlar kırmızı sever ''

- eskiyorum .jartiyerli iki bacak arasında tüketiyorsun bizi yada çoğaltıyorsun .eskiyoruz tek bildiğim bu .seninle ben ,seninle o ,seninle diğerleri ne kadar çoğaldık . biz yalnızlığı elinden alınmış iki zavallıyız ve sen bir kaç kadının intihar sebebi farkındamısın ? .kalabalıklar ağzımı ağzından söküyorlar .

'' bazı kadınlar siyah çorap giymemeli ''

şimdi sizin için bir şarkı seçeyim müzik kutusundan.yada bir koku gecenin gündüze taşıdığı bir koku .bir kaç tane umut dolu sözcük armağan edeyim saçlarınıza sabah olduğunda odasında ilk kez otuz bir çekerken yakalanan çocuk kadar utanın beni ondan ,onu benden ayrı diyarlara attığınıza .dün gece herkes öldürüldü bu kentte .siz nefes almaya devam edin aldırmayın .her zaman bir yangın merdiveni vardır nasılsa !

'' bazı kadınlar sadece çok iyi sever ''

- kan göğsü geçer gider

bana beni öldüreceğini söyle der gibi baktı kadın .
sayfa 55 ..titriyorum sensiz yatışlarımda .terin bile soğuk .titriyorum .

'' bazı kadınlar çok güzel ölür ''

göğsümde bir ağrıyla uyandım sabah birileri içimi boşaltmış .birileri içime yalnızca iki kelime bırakmış .

adın ve soyadın .
soyadın ve adın .
içim .

'' bazı kadınlar ''

kedi sever ve canı sürekli yeşil erik ister !

dilem kuşaklı.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat