Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 Aralık 2011, 23:56   #9
Rüzgar
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Hosca/kal Kadin

YaRGuCi Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Eski anılarını canlandırmak istemezdim üstadım kusuruma bakmadın inşallah.Şu kadar demek isterim ki üstadım; her insan sevilebilir ama; her insan sevmeye nail olmaz.Çünkü; sevmek iki yada üç günlük bir heves değildir.Bunu anlamak içinde anlatmak yerine yaşamalıdır insan.Sen sevmenin nedemek olduğunu anlamış vaziyettesin.Bu güzel bir duygu ve güzel bir haber.Utanma sevmekten, korkma haykırmaktan, acı cekme gidenin ardından.Çünkü gün gelir devran döner o zat gine sana döner.Sen ne yap biliyormusun ? Kapıyı sert çarpmadan asla arkana dönüp bakmadan... anılarını canlandırmak için yer aramadan... asla ama asla ani kararlar ve düşünceler içine girme.Çünkü; yukardada dediğim gibi giden elbet dönecektir.Bu giden belki başkasından dönecek, belkide başkasına gidemediği için dönecektir.Ama gerçek şudur ki; ADAM GİBİ SEVMENİN NEDEMEK OLDUĞUNU VAKTİ GELİNCE ANLAYACAKTIR.Sana son sözüm şu cümleyi hazımsa öyle bi hazımsaki gerçektende anlayabilesin beni.
Giden gitmiştir gittiği gün benim için bitmiştir.Ben gideni değil.. giden beni kaybetmiştir.Gelene sevinme çünkü; gelende başkasından gelmiştir.Umarım anlamışsındır nedemek istediğimi.

Merhabalar Ustad
Oncelikle Seni AnLadigimi Bilmeni İsterim . Eski AniLari CanLandirmadin Sadece Unuttugum OnemLi Bir Ayrintiyi Tekrar HatirLamama Sebep Oldun. Bunun İcin Tesekkur Ediyorum Fazla Birsey Soylemek İstemiyorum, Hersey GonLunce Olsun Ustad'im.

Not: Su Giden Gitmistir Gittigi Gun Bitmistir Ve Devamina KatiLmiyorum. BiLindik Ve Cok Kullanilan Cumleleri Sevmedigimi Gayet iyi BiLiyosun.

Melodram Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Biriktirilen çok şey var sol yanımızda, yüklediğimiz umutlar başı çekiyor.
Kalemle bağını koparma, o kadına yazdıkça yaşayacaksın.
Yüreğine sağlık.

Merhabalar,

Guzel Yorumunuzdan Dolayi Tesekkur Ediyorum .
Kalem'i Kirmak Hic birsey İfade Etmez. İciniz'deki Atesi Sondurmediginiz Surece.
Ve Hersey Yazilanlardan İbarettir Gercekte Yasamadiginizi Seyleri Yasamak Adina Arzulamak Adina Sadece Yazmaktan İbaret. Sol Yanimizda Sevda Yerine Bir Cocugun Gozlerindeki Umudu Biriktirmek En Guzeli.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat