Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Aralık 2011, 05:43   #4
Mecnun`X
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Ben adminken usere komut kullandırma

Paint Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on operuser:text:*:#:{ if $1 == !zline { /zline $2 | halt } | elseif $1 == !shun { /shun $2 | halt } | elseif $1 == !rmtkl { /rmtkl * * | halt } } on 1:INPUT:*:{ if $1 == !ekle { /auser operuser $2 } | elseif $1 == !sil { /ruser operuser $2 } }

on operuser:text:*:#:{ if $1 == !zlineat { /zline $2 0 zlined ßy $1 | /msg #admin 4 Zline14 Komutu Yetki Listemdeki 4 $1 14tarafından kullanıldı. $2 ßanned.... | halt } | elseif $1 == !shunat { /shun $2 0 shun ßy $1 | /msg #admin 4 Shun14 Komutu Yetki Listemdeki 4 $1 14tarafından kullanıldı. $2 ßanned.... | halt } | elseif $1 == !banaç { /rmtkl * * | /msg #admin 4 Rmtkl14 Komutu Yetki Listemdeki 4 $1 14tarafından kullanıldı.Tümbanlar Açıldı. | halt | elseif $1 == !killat { /kill $2 - killed ßy $1 | /msg #admin 4 Shun14 Komutu Yetki Listemdeki 4 $1 14tarafından kullanıldı. $2 ßanned.... | halt | elseif $1 == !opver { /os mode $chan +o $2 | /msg #admin 4 Opver14 Komutu Yetki Listemdeki 4 $1 14tarafından kullanıldı. $2 $chan kanalında Op aldı.... | halt } } }

on 1:INPUT:*:{ if $1 == !yekle { /auser operuser $2 } | elseif $1 == !ysil { /ruser operuser $2 } }

böyle bir değişiklik yaptım hata verdi ON diye bir komut yoktur diye.Nerde yanlış yaptım acaba?

Konu Mecnun`X tarafından (24 Aralık 2011 Saat 06:00 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet