Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27 Aralık 2011, 20:07   #2
toXic
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: GenelIRCd Bilgileri.

Lütfen bu bölüme giren herkes okusun!

Arkadaşlar ne yazikki yillardir halen konu açmayi bilmeyen kullanicilarimiz var. Kendilerini bu yüzden eleştirmiyorum bu nedenle uyari konusu açma gereği duydum.
IRCd destekli bölümlerimizin neredeyse tamaminda bir sorun oldugu zaman basit başliklarla konular açiliyor. Bu nedenle bölümlerimiz kalitesiz/düzensiz bir görünüme sahip oluyor.
01.01.2012 Tarihi itibari ile "YARDIM EDIN!", "YARDIM!", "HELP!", "SORUN", "BAKARMISINIZ", "USTALAR SORUN", "BUNU NASIL YAPCAM" gibi ve benzeri konularin açilmasi yasaklanicaktir. Butür konular açildiği zaman cevap verilmeden silinecektir. Kullanicilarimiz bu nedenle butür konular açmamaya (elinden geldiğince) özen göstermelidir.
Konu başliklari kesinlikle konunun amacini belirtmelidir. Böylelikle kaliteli konular açmiş olup, kaliteli cevaplar almiş olucaksiniz.

Konunun amacini belirten örnek konular;

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Bunlar konularin amacini başliğinda belirten örnek konulardir. Bu konulari örnek alabilirsiniz. Böyleliklede hem google olarak başka arkadaşlarimizin yazdiklarinda googleden rahatça bulabilmesi sağlanacaktir.
Hepsinden öncede bir kullanici bölüme baktiği zaman "Yardim edin", "Selam", "Bakarmisiniz" gibi konular görmek yerine konu başliğindan konunun hangi amaç taşidiğini görmüş olucaktir.

Ayrica; Lütfen kodlarinizi kod taglari arasinda yayinlayiniz.
(Bilmeyen arkadaşlar için kod taglari hakkinda aşşağidaki resme tiklayarak bakabilirler.)

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

NOT: Unutmayin ki; Ne kadar kaliteli başlik açarsaniz, o kadar kaliteli yardim alirsiniz.

İyi çalişmalar.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet