Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Ocak 2012, 16:49   #1
KarakıZ
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Rohan Online Rehberi - Dekan Sınıf Rehberi - Dragon Fighter HP Bombacı Oluştur

Dragon Fighter Rontu HP Bombacı inşa

erken seviyeleri kolay bir zaman yalnız vermelidir basit ve etkili bir yapı bulunuyor ve gelecek PvP-ing ve yüksek düzeyde PvE için iyi bir gelecek vaat ediyor . Ancak, bu 1-50 lvl için, ben her ikisi için de çalışmak inanıyorum çünkü Dragon Atı veya Dragon Sage ya da daha sonraki bir zamanda en iyi nasıl çalışılacağı hakkında düşüneceğim akılda tutmak İstatistikler : Ya gidebilirsiniz saf vitamini veya 35-40 gidiyor 1str/3vit etrafında str almak, daha sonra yolun geri kalanını vit pompa. İkinci seçenek aldı. Dex (Ben daha sonra açıklayacağım gibi) düşük olmalıdır 1 veya 2 dex her 5 seviye eklenmesi önerilir. Lvl 50 civarında, o zaman yeterli olmalıdır 40ish dex olmalıdır Dişli : zırh ve aksesuarlar için genel olarak, fiziksel ve / veya büyülü savunma bonusu (genellikle zırh gelir) ve yüksek direnç bonusu (bu bir şey isteyeceksiniz aksesuar). Ayrıca zırh ve silah vit ikramiye için bakın. Str bonusu bir zorunluluk değil, ama olması güzel. Yine, biz sizin vitamini ve savunma odaklı konum. Becerileri Önemli: Sağlık Huni: bu yapı için bu mutlak bir zorunluluktur. Ön ayak Salıncak zarar çıkışı için HP doldurmak için buna ihtiyacınız olacak. Max, bu kısa sürede. Ön ayak Salıncak (FFS): Bu hasar satıcı kurmak. Sizin vitamini yüksek olup, bu beceri, HP yüzde zarar bazlar . Yani mantıksal olarak, yüksek beygir = yüksek hasar. Kendinizi canlı tutmak ve Ön ayak Salıncak "hp bomba" pompalama sağlık huni ile birlikte kullanın. Bu saldırı, bu nedenle düşük dex gerekli özlüyor asla Dragon Güç: Bu FFS almak gerekir . Kesinlikle sahip olmak iyi güzel bir buff ve. Mücadele olduğunuzda o kadar tutun. Bunun için en kısa sürede size maksimum FFS olarak Max Mana Sağlık: Rank 1 yeterlidir. Mana havuzu, küçük ve HP havuzu çok büyük, bu yüzden tam yakınında bir çift atmalarını ve mana regen olmalıdır . Temelde size oturma ve kaplar için gerek kalmadan, daha hızlı, çok hızlı bir şekilde mana ve sağlık doldurmak için Sağlık ve Sağlık Huni Mana döngüsü bu. Micellaneous Becerileri: Elemental Imbue birini seçin ve yatırım yapmayın Bu fazla 1 puan. Bunlar sabit bir oranda mana tüketen ve diğer daha önemli becerileri için bu mana gerekir. Bu dışarı bulaşık olacak zarar FFS düzenli dmg çıkış göre insignifact. Alevlenmek veya koyu tavsiye ve erken seviyelerde kullanabilirsiniz, ancak daha sonra onlar sadece gerekli değil ve MP bir yük olabilir. Taunt: Tabii ki bu yetenek ağacı hareket almak zorunda. Partilerde, bir dayak almak ve canavarlar squishier üyeleri kapalı tutmak bu yana oldukça yararlı Dragon Tail: Sağlık Huni öğrenmek için almak için gerekli. Şimdiye kadar sadece bu 1 puan koyduk. Erken düzgün bir hasar, ancak yakında FFS, daha büyük bir miktarda hasar ve mana daha iyi bir kullanım olduğunu fark edeceksiniz . Eğer şu ya da pompa ister seçtiğiniz, ancak FFS öncelik koydu. Mana Sağlık: EDIT: Bu 1 puan tavsiye değiştirildi. 1 puan tüm ihtiyaç vardır. Yine, kendi kendine hp / mp rejeneratör HTM ​​ile döngüsü bu. Bu beceri almak isteğe bağlıdır, erken düzeyde iyi, ancak daha sonra Sağlık Huni daha iyi bir iş yapar . Hızlı bir şekilde iyileşmesi için hala iyi Yöntem: Tamam, bana bu yapı nasıl kullanılacağını anlatalım. Mücadele önce, Dragon Güç kendinizi buff. Bir canavar ve kullanım FFS ve (isteğe bağlı) Dragon Tail meşgul. Şifa ihtiyacınız varsa, kendinize hedef ve Sağlık Huni (kendinize hedef sürece işe yaramaz) kullanmak için F1 kullanın. Sonra sadece retarget FFS tekrar şarj edilene kadar canavar ve kendinizi oto atak izin, sonra tekrar kullanabilirsiniz. Canavar ölene kadar tekrarlayın. HP bir göz tutmak ve mobbed alıyorsanız, spam FFS kadar yok emin olun. Sağlık, burada ve orada şifa beygirlik ekstra biraz belki 1 / 4 MP ve Mana var Mana Sağlık kullanın . Savaş dışında, HP ve MP düşük olduğu, sadece döngüsü MTH ve HTM ileri ve geri HP ve MP yine neredeyse tam olana kadar, iyi ölçmek için orada bir sağlık huni atabilir. Notlar: - bu yapı ile Bazen 3 tanesi, bana yukarıdaki 2-3 seviyelerinde çetelerin üzerine almak ve daha eşit ya da bana aşağıdaki seviyelerde. (Çok sayıda canavarlar) dinlenme ve duydukları sıkı aldığında sadece tencere kullanmak zorunda kalmazsınız. söyledi, yenilmez olduğunu düşünmüyorum. Rambo tarzı acele ve bunun üzerinden canlı olacak düşünemiyorum. Sağlık Huni aşırıya FFS sağlık izlerken yok akıllıca oynamak ve bir bekleme süresi vardır. Siz hala büyük HP rağmen oldukça zor olacak demektir. Işler kötüye giderse çalıştırın. - Gerçekten de biraz destek rolü oynayabilir. Daha iyi bir hasar çıktı, birisi ile parti iseniz en iyi şekilde saldıran ve daha az FFS kullanarak gereken izin vermek. Bunun yerine, MP / HP HTM ile tutmak ve Sağlık Huni ile sağlık tutmak. Ilk onlar aggro tam ellerinizi zorunda kalmamak için emin olun bu bir Dragon Atı veya Dragon Sage birine yapı ile en iyi nasıl ilerleyebileceği konusunda çalışma olacak, ya Stat dağılımı bağlı olarak bir potansiyele sahiptir. Yoksa sadece bir stat sıfırlama alabilirsiniz ama lol konusunda henüz nasıl emin değilim. Daha fazla umarım yakında gelecek. Şu an için değiştirilmesi gerektiğini hissediyorum ya da ne için çalışıyor bazı şeylerin içine yorum veya anlayışlar isterdim .

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet