Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Ocak 2012, 14:53   #2
EceLMeriC
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: iphone girisi

SuRGuN Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
arkadaşlar sorunum Şu bundan 3 gun oncesine kadar bir abimiz iphone ile serverimize baglana biliyordu ama şimdi Statuste kadar giriyor ama Statusten Geri exit ile düşüyor yani atılıyor gibi oluyor version ile alakalı olabilirmi yada neden giremiyor Yardım ederseniz sevinirim bu arada abimiz kendi telefonundan herşeyi denedi başka yerlere girebiliyor ama bizim oraya giremiyor

Öncelikle sorunun nerden kaynaklandığını bulmak için, unrealircd.conf'dan sunucunuzda bulunan ana(commands,cloak) moduller hariç hepsini #kapatın aynı .conf içinde bulunan spamfilter,reklam,ban vb. uygulamalarıda #kapatın kaldırın yani unreal'e sonradan eklenen uygulamaları söylüyorum. Kaldırdıktan sonra sunucuza restart çekin tekrar telefon yolu ile bağlanmayı deniyin. Sonradan eklemeleri,editleri vs. uygulamaları kaldırmanız gerekir burda önemli olan sıfır editsiz bir unreal.

Söylediğiniz hata unreal'e sonradan yapılan bir editden veya eklenen modulden yapabilir. Unreal için konuşuyorum tabi telefon ile ilgili bir sorunda olabilir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet