Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Ocak 2012, 23:34   #1
DaDaS
~ IRCTR.Org ~
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (1)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Pre-Install Listesi

Yazılım yüklerken aşağıdaki bilgileri elinizin altında olması büyük ölçüde sürecini hızlandırmak.

WebMaster Incorporated sipariş departmanı tarafından verilen sunucu tuşuna basın. Sonra size bir anahtar yoksa, Deneme modu ve anahtar alan DENEME girmek istedi kullanarak izlemek yükleyebilirsiniz.

Sunucunuzun hostname veya nitelenmiş etki alanı adıdır. Bu internet veya intranet giderir sohbet sunucusu yerine hostname aramak istediğiniz ismi değildir.

Ne ad sunucusu aramak istemiyorum. Bu bir süre sahip olmanız gerekir. ' . Bu genellikle aynı hostname ve sunucunun açık olup olmadığını muhtemelen konak adı ve sunucu adı aynı olmak isteyeceksiniz. Chat.yourdomain.com veya irc.yourdomain.com gibi bir şey.

Sunucu kısa bir açıklama. Bu oturum açan kullanıcıların gösterilmiştir ve bu hizmet için kısa bir misyonu gibi olacak.

Sistem kullanıcıların yardım veya sorunlar için irtibat için kullanabileceğiniz bir e-posta adresi.

Portları dinlemek sohbet sunucusuna diliyorum. Bu listede web sunucusu dahil etmeyin. Listede ilk liman birincil bağlantı noktası ve makine üzerinde birden fazla ConferenceRoom sunucusu kurulumu eğer ilk bağlantı noktası, bu sunucuya benzersiz olmalıdır. Daha fazla bilgi için lütfen Port Binding teknik nota bakın.

ConferenceRoom Kanal Ajanlar çağrı sistemi ev sahibi kullanıcılar vardır. Bu Ajanlar kanallarını açık tutun ve kullanıcılara selam göndermek ve Kanal Operatör durum tek bir komut göndererek kolayca sağlayacak sınırlı bir komut seti de olabilir. , Bu bir kullanıcı gibi görünüyor, bunun için bir adı seçmelisiniz. Bu isim üzerinde 30 karakterden uzun (kısa) ve sunucu kullanımı göstergesi olmalıdır.

Bağlantı noktası, web sunucusu üzerinde dinlemek istiyorum. Dahili web sunucusu çalıştırmak istemiyorsanız '0 'kullanabilirsiniz. Başka bir web sunucusu bu portu kullanarak bu makine üzerinde çalıştırmak sürece ''80 kullanmak etmeyin. Ayrıca, Unix sistemlerinde Kontrol Listesi altındaki not okumalısınız.

Sistem yönetici adı ve şifresi. Adı sohbet sunucusuna içinde kullandığınız takma ad olarak aynı olması gerekmez. Sistem Yöneticisi veya Operatör durumu elde etmek için, ya da adı ve şifre hatırlamanıza gerek web arayüzü kullanarak sistemi yapılandırmak için.

CRServices çalıştırmak istiyor musunuz? Hizmetler sunucu üzerinde nicklerin ve kanalların kaydetmenizi sağlar. Zaten hizmet vermektedir başka bir sunucuya bağlanarak sürece hizmetleri etkinleştirmeniz gerekir.

-------------------------------------------------- ------------------------------

Size kolaylık sağlamak için, kurulum için hazır olması gerekir bilgi ile doldurmak için bir form var: Kontrol Listesi

-------------------------------------------------- ------------------------------

Not: Unix bir makine üzerinde ConferenceRoom yüklemeden ve ekipman conifguration biliyorum, ya da Sistem Yöneticisi veya MIS bölümü bağlantı kurmak isteyebilirsiniz Unix İşletim sistemi yolunuzu bilmiyorum Eğer. Web sunucusu kurmak için 80 numaralı bağlantı noktasını kullanarak planlıyorsanız o zaman root yetkileri kullanarak süreci başlamalıdır. Başlangıçta başlangıçta 1024 üzerinden bağlantı noktalarını kullanan ConferenceRoom yüklemek ve ardından daha sonraki bir zamanda bu değişim önerisi. Bu yükleme döneminde hiçbir sorunları var olmasını sağlayacaktır.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet