Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Ocak 2012, 00:11   #10
DizZy
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Kelime bazlı seo sanatı +++

lermis Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
merhaba makaleni okudum arkadaşım çok faydalı bir yazı yazmışsın eline sağlık benim soracağım bazı şeyler var. bu sorular sana çok aptalca gelebilir bunlar benim cahilliğimle alakalı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
neyse. ben şimdi sitem 6 yaşında site sohbet kelimesinde kasmak istiyorum. bunun için word press tema kurdum google indexim içerik ekledikçe yükseliyor. ama sitede sohbetle alakalı şeyler değilde ziyaretçilerin ilgilenecegi ----- makale vb şeyler yayınlıyorum ama benim istediğim sohbet kelimesinde yükselmek dmolz kaydım yandex kaydım google ve bilimum kayfım var domainim eski ben ne yapmalım Allah aşkına bir yol gösterin bana. hatta pr değeri yüksek sitelere yorum da atıyorum linkim çıksın diye. şimdi ben bu yaptıklarımdan hariç kendim neler yapabilirim ? benim yapamayacagım ve uzman kişinin yapacagı nedir ? ve ne işe yarayacak beni biri bilgilendirirse çok çok çok sevineceğim.

yukarıda yazılanların hiç birini yapma, sohbetle alakalı içerik denen birşey yoktur zaten. yapay yollarla pr yükselteyim, alexa düşüreyim derdine de hiç girme.

imkanın varsa sohbet aramasında çıkan (ilk 3-4-5 sayfada) sitelerden kalıcı linkler edinmeye çalış, yoksa hit gönderimli ya da oylamalı yabancı toplistlere yoğunlaş. sitenden link çıkışı verme, yorum attığın blogların çöp olmamasına ve 2 gün sonra silinmemesine dikkat et.

blog link tavsiye etmiyorum fakat başka şansım yok diyorsan da [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] / [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bu siteleri kullan. üyelik yoluyla oto-onaylı backlinkler elde edebilirsin, hiç bir sayfası çöp olmaz. fp dofollow, eco nofollowdur. attığın yorumların konuyla ilgili olmasına dikkat et, aksi takdirde silinirler fakat kalıcı backlinkler elde edebilmeyi başarırsan uzun vadede çok etkisini görürsün o sitelerin.

son olarak; çetle çutla uğraşma be kardeş.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet