Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Ocak 2012, 12:19   #1
SiberTRNet
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Google'nin saçmaliği

Hesap Durduruldu
AdSense hesabınız bu giriş için şu anda devre dışı bırakılmıştır. AdSense hesabınızın durumu ile ilgili göndermiş olabileceğimiz iletiler için e-posta kutunuzuı kontrol etmenizi öneririz. Bazen iletilerimiz e-posta filtrelerine takılabilir. Bu nedenle e-posta hesaplarınızın Bulk/Spam klasörlerini de iletilerimiz için kontrol ettiğinizden emin olun. Hesabınız geçersiz tıklama etkinliği nedeniyle devre dışı bırakıldıysa, daha fazla bilgi edinmek üzere, Devre Dışı Bırakılan Hesaplar için [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'mizi ziyaret edin. [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'ya dön.

Arkadaşlar bu bir ay içerisinde tam 6cı kez googlenin hesabımı banlaması sonucu onun da dolandırıcılardan farklılığı kalmadı benim gözümde neymiş geçersiz tıklamaymış her defasındamı aynı oluyor bu geri dönüşümü de yok bunun mail attım kaç kez ne dönen var nede birşey tam 100 dolara yaklaşırken ban yiyorum insanın hakkını yemekten başka birşey değil bu..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet