Konu: efSa
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Şubat 2012, 05:54   #1
efSa
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
efSa

Selamlar, aslinda yeni bir uye degilim ama geri dondum ve bir cok yeni isim gordum, aslinda bu guzel bisey ama eski arkadaslarimin ozlemiyyyylee yanip tutusuyorum. o yuzden eskilere kocaman opucukler yenilerede selamlar kendimi bir tanitayim. Ismim seda 22 yasindayim okuyorum ve ailemle bir kebabci dukkani isletiyorum
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
)) avustralyada yasiyorum. 3 sene once biraktigim tarih 31.12.2009 yeni yila girmeden once girmisim en son, 3 sene icinde fazla bisey degismedi aslinda ben hala okuyorum hep okuyorum
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
bitiremedik gitti. Eski arkadaslarimi cok ozledim ve gelir gelmez iki tane arkadasimdan mesajlar aldimki bu beni cok mutlu etti. eski mesajlarimma bakinca ay ben koca kiz olmusum diyorum. Cok cadiymisim beni nasil cekmisler? Asslim yeldam timezone colletral golf passion Mohikanimmm black_and_white mehmet ali hasan huseyin
kesin vardir yani bu isimler suanda hepsi aklima gelmiyor yeni uyandim ama hepinizi cok ozlemisim umarim herkes yine burdadir. If ailesine kocaman selamlar..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet