Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Şubat 2012, 20:38   #1
Deep
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Papa da Twitter' da!
Katoliklerin ruhani lideri Papa 16. Benediktus adına sosyal paylaşım sitesi Twitter'da hesap açılacak ve önemli mesajları duyurulacak.
Vatikan Radyosu'ndan yapılan açıklamada, Papa Joseph Ratzinger'in her Pazar geleneksel olarak yaptığı Angelus duası ve önemli konuşmalarının, “twitter”daki 140 karakterlik iletiler halinde takipçilerine duyurulacağı belirtildi.

“Corriere della Sera” gazetesinin haberinde, adına pek çok sahte hesap olan Papa'nın “BenedictusPPXVI” kullanıcı ismiyle “twitter”da yer alacağı bildirildi.

Basına yansıyan haberlerde, 85 yaşındaki Papa'nın kısa iletileri kendisinin yazmasının beklenmediği ancak hesabın sosyal iletişim için Papa 16. Benediktus'un rızası alınarak açılacağı ve her iletinin kendisinin onayıyla yayınlanacağı ifade edildi.

Başpiskopos Claudio Maria Celli, dünyanın dört bir tarafından gençle iletişim kurulması için de “pope2you” kullanıcı ismiyle “twitter” hesabı açtıklarını dile getirdi.

Papa 16. Benediktus'un yeni girdiği twitter'da, aralarında Milano, Durban, Sao Paolo gibi önemli şehirlerin başpiskoposlarının yer aldığı 6 kardinalin hesabı bulunuyor.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

 
Alıntı ile Cevapla

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet