Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Mart 2012, 21:24   #16
Bora
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: 80. Hafta Çok Bilmiş *Bora*

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Insan zevk almadığı işi yapmaz elbette ama; sosyal hayatın yapmaktan zevk aldığın şey nedir?

Yemek tariflerine bakmak, Tiyatro, Müzik dinlemek, Çiçek besliyorum evde afrika menekşelerim var onların bakımını yaparim, Ara ara konuşurum, Araba sürmek, Seyahat etmek başka illere, Yeni yerler keşfetmek, Yeni insanlar tanımak, tshibo kahve icmek, Etkinliklere katilmak vb. genelde çamaşır, ütü, bulaşık, ve vileda yapmakdan zaman kalirsa sosyelleşiyorum. Futbol takımı tutmuyorum maç izlemeyi sevmem. Ara ara trt3 de çıkan su balesine bakıyorum. Evde mutfakda iş yaparken TRT Müziği açarım onu dinlerim. TSM sanatçılarını beğenir ve dinlerim. Sigara ve Alkol kullanmıyorum ara ara arkadaşlarımın daveti üzerine Türkü barlara, Fasıllara gidiyoruz.

2) Kimi zaman gezmek amaçlı, kimi zaman iş amaçlı da olsa hangi şehiri gezerken keyif aldın?

Antalya 'nın ilçeleri sahil kasabaları hoşuma gitmişti.

3) Aşktan haber bize abicim? )

İşlerimi biraz daha yoluna koyayım diye baktım hep evde ki bulgurdan olduk. İşler bitmez hic bir zaman. Bir şeylerin yavaş yavaş ucundan tutmak lazim evlilik düşünüyoruz bakalım. Görüştüklerimiz, konuştuklarımız oluyor.

4) İşinde hiç 'keşke'lerin oldu mu?

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşımızında böyle bir sorusu olmuştu düşündümde. 1 Keşkem varmış Ama pişmanlık değil. 2. üniversiteyi bitirdiğimde. Üniversitemi uzatıp üniversitede öğretim üyesi olarak kalmak istemişimdir. Sonuçta yerel yönetimler siyasetin kol gezdiği yerler.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] dediğin gibi olsun bakalim güzel kardesim.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat