Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Mart 2012, 16:16   #26
Bora
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: 80. Hafta Çok Bilmiş *Bora*

Sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşımızın soruları ;

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Öncelikle Hayırlı Olsun Dostum

Teşekkürler dostum...

1- Anladığım Kadarıyla Hukuka Verdiğin Emek Güzel ve Büyük.Hukuk Alanında Zor bir dava ile Karşılaştın mı ? Karşılaştın ise kısaca anlatırmısın ?

Davalara ben girmiyorum hukuk büromuzun avukatları girer. Diğer sorularda da belirtmiştim tekrardan berlirtiyim. Halkla ilişkiler görevini üstlenmekteyim. Genelde zor davalar miras davaları çıkıyor. Epey mahkemeleri sürüyor. Ceza davalarını pek almadıgımız icin bir yorum yapamam onlarında zor ve uzun geçer, ağır ceza davalari. Mahkeme de epey sene davaları sürüyor. Şu an uzun olarak baktıgımız davalar hukuk bürosu olarak miras davalaridir. Tek celse veya 2 celse olarakda boşanma davalarına girip çıkmaktayız.

2- Bora Takım Tutarmı ?

Futbol ile hiç aram yok takım tutmuyorum. Hangi takımda kimlerin bile oynadıgını pek bilmem. İzlemem takip etmem.

3- Evli mi ? Bekar mı ?

B şıkkı.

4- Beni Sever mi

Pek sever Kanımın ısındıgı fikir alışverişinde bulundugum ender dostlarımdansın.

Şimdiden Teşekkürler Değer Verdiğim Dostumsun..

Ben tesekkür edr. güzel soruların için.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat