Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Mart 2012, 16:49   #8
Nickolas
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Oyun Önerileri

Ben Portal 2 'yi öneririm. Oyunun her bir sahnesinde gülebileceğin birşey çıkıyor karşına. Ayrıca AI (yapay zeka) gerçekten mükemmel
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Oyunun ne olduğunu anlayabilmek için Portal 1 'i oynarsan konunun ne olduğuyla ilgili sıkıntı yaşamazsın
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Bu oyunu 26 kere oynadım ve her oynayışımda farklı şeyler bulabilmeyi başardım. Bu zamana kadar oynadığım en iyi oyunlar listesinde ilk 3 'tedir

Oyunun genel konsepti puzzle çözmek. Fakat tek başına sıkıcı gibi görünse de oyun atmosferi müthiş. Hatta oyunun yapımcısı Valve, Portal 1 'i çıkardığında deneme amaçlı çıkarmıştı. Fakat 70 'ten fazla ödül alınca, 2. 'sini başlı başına muhteşem bir oyun olarak çıkardılar
Hatta oyun içerisinde kendime felsefe edindiğim bir yer geçiyor

"When life gives you lemons, don't make lemonade. Make life take the lemons back. Get mad! I don't want your damn lemons! What am I supposed to do with these? Demand to see life’s manager! Make life rue the day it thought it could give Cave Johnson lemons! Do you know who I am? I’m the man who’s gonna burn your house down with the lemons! I 'm gonna get my engineers to invent a combustible lemon that burns your house down!"

Cave Johnson, Founder & CEO of Aperture Science Inc.

Allah 'ım bir geek gibi konuşmaya başladım yine
Neyse uzatmadan bu keyfi umarım senin de yaşaman dileğiyle

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet