Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Mart 2012, 01:57   #66
ZaiL
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Röportaj : ZaiL

1999 senesinde start verdiğim IRC hayatımda hayalini kurduğum birçok olayı gerçekleştirmeyi Cenab-ı Allah nasip etti. İlk yola çıktığımda, IRC adına çok yoğun bir heves ve hırs ile doluydum. O dönemler, son durak kara toprak sözünü düstur edinmiş ve gidebildiğim kadar uç noktaya gitme gayreti içerisinde hareket etmiştim. Bu hırs ile sohbet.net, muhabbet.net, turkmirc.com, turkmirc.net, diyalog.net, ircforumlari.com, ircforum.com, zurna.net vs. IRC domainlerini almak nasip olmuştu. Son durak kara toprak sözü yaşadığım sürece bu alemin içinde olacağımı düşünmemden kaynaklanıyordu. Ama bunca yıl, bunca yol ve onca yaşanmışlıklardan sonra yorulduğumu hissettim. Artık IRC için yaşlandığımı düşünmeye başladım ve yavaş yavaş çekilmeye başladım. Muhabbet.net, turkmirc.com, turkmirc.net ile başlayan satışlar zurna.net ve ircforumlari.com ile devam etti. Şu an sohbet.net satışı içinde (sunucuyu kiralayan Abi nickli kişi yani Muhammed) prensipte anlaşma sağlanmış durumda. Sohbet.net satışından sonra, hayırlısı ile IRC hayatıma bir daha geri dönmemek üzere nokta koyma kararı aldım.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat