Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Nisan 2012, 02:10   #1
Afrodit
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Naylon Kalplerin Silikon Sevgileri

GuzeL'den Güzel Düşünceler...

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesiyle hayatımızda büyük bir yer edinen naylon ile plastik her alanda kullanıldığı gibi tıp sektöründe bayağı iddalı olurken, habersizce kalplerimizi de fethettiğine inanıyorum..

İnsan olarak sevgimizden ne kadar emin olduğumuzu düşünsekte bunu karşımızdakine açıkca ve gizlice lanse etmek de zorlandığımız gibi silikonlaşmış sevgiler ortaya çıkıyor. Eski dönemlerde yaşanılmış sevgilere,aşklara ait yazılara,hikayelere baktığımızda ne kadar abartılı da olsa bir saflığı,bir sadeliği,bir içtenliği kendi dünyalarına ilke edinmiş bireyleri bulabiliyoruz..

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Silikon derken burada(şişirilmiş)sevgilerden bahsediyorum.Abartı ile başlayan Aşklar etrafdaki kişilerinde duymasıyla birlikte bu aşk şişirilen iki dudak arasından çıkmış bir sakız baloncuğu gibi,bir süreliğine naylon kalplere geçici mutluluklar veriyor..

Unutmayalım ki bu hayat bizim hayatımız ne kadar çevre ve canlı dostu olmayan naylon/plastiğe yer vermiş olsak da kalbimizde,sevgimizde yeri olmasın. Naylon kalplerin silikon sevgilerine bağımlı kalmamak dileğiyle sizlerinde bu konuda güzel düşüncelerini,paylaşımlarını bekliyorum..

Konu Afrodit tarafından (05 Eylül 2012 Saat 11:17 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet