Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 Nisan 2012, 17:00   #1
Cpu
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
!alias ve !ajoin

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on *:text:!alias:#zurnahelp:{ if ($nick isop $chan) { /msg $chan 5 1  1  1  1 2Zurna 4Kanalı 1Operatör Aliasesleri ; /msg $chan 5 /msg $chan 5 1) /alias /F1 .banick # $$1 $chan kanalında badnick yasaktır. Nickname degistirmek icin /nick yeninick komutunu kullanabilirsiniz.Yanlış ban olduğunu düşünüyorsanız /j #zurnahelp kanalından yardım alabilirsiniz. /msg $chan 5 2) /alias /F2 .ban $$1 2 | /kick # $$1 $chan kanalında küfür reklam argo kelimeler kullanmak yasaktır! Yanlış ban olduğunu düşünüyorsanız /j #zurnahelp /msg $chan 5 3) /alias /F3 //ban $$1 | /kick # $$1 Lütfen identinizi değiştiriniz..! Yanlış ban oldugunu düşünüyorsanız /join #zurnahelp /msg $chan 5 4) /alias /F4  /ban -u300 $+(~q:,$$1,!*@*) | /ban -u300 $+(~n:,$$1,!*@*) | /notice $$1 Kanal kurallarına aykırı hareket ettiğiniz için konuşmanız 5 dk' lığına engellenmiştir. /msg $chan 5 /msg $chan 5 /msg $chan 5 >> 10Yukarıda verilen aliasları 2; 4/alias 10kısmından itibaren kopyalayarak yazı yazdığınız bölüme yapıştırıp 1 ENTER 10diyerek ekleyin. /msg $chan 5 /msg $chan 5 1  1  1  1 1 Aliaseslerin Kullanımı ; /msg $chan 5 /msg $chan 5 - 4F15 aliasesi ile 1cinsel icerikli (Bad) 5nickleri kanaldan uzaklaştırmak icin kullanabilirsiniz. /msg $chan 5 - 4F25 aliasesi ile kanal genelinde 1küfür & argo 5kullanan kullanıcıları kanaldan uzaklaştırmak için kullanabilirsiniz. /msg $chan 5 - 4F35 aliasesi ile 1nick!ident@host 5şeklinde ban atabilirsiniz. /msg $chan 5 - 4F45 aliasesi ile 1User'ın konuşmasını 55 dk yasaklayabilirsiniz. /msg $chan 5 /msg $chan 5   Not :10 /me veya /ame mesajlarinin kanala gonderilmesini engelleyen aliası Sop'lardan talep edebilirsiniz. } }

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on *:text:!ajoin:#zurnahelp:{ if ($nick isop $chan) { /msg $chan 5 /msg $chan 5 1) /ns ajoin add #zurna /msg $chan 5 2) /ns ajoin add #zurnaop /msg $chan 5 3) /ns ajoin add #helpegitim /msg $chan 5 /msg $chan 5 Yukarıda verilen komutları uygulayarak ajoin 5listenize ekleyiniz. /msg $chan 5 } }

Bu iki kodu benim nicke ekledim ama ben kullanamıyorum oplar kullanabiliyor bunları benimde kullanmam için ne yapmam gerekiyor.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat