Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Nisan 2012, 22:08   #12
Semih
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Buzy - 20-04-2012

bloodrose Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Ice'ma taliptim dişi ise,ama degılmıs,kacırdık..
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

duşu nasıl sevmez senın paşa?bızımkısı bayılıyor..
Cok sekermısss.fön'den korkmuyor mu?. Ben çelık dişli tarakla tarıyorum,ölü tüylerı dökuluyor,parlak gosterıyor tarandıkca.

Artık arkadaş, dost olurlar.. Su'yu hiç sevmez bizim sipa, hergün sahildeyiz denize bile sokamiyorum
Ufakken sanirim su'dan korkmuş bir sebeb'ten halên yenemedi korkusunu.. Fön makinasinin çıkardiği ses'i ve arada üflediği sicakliği hiç sevmez
Eziyet gibi geliyor kurutulmak..

Hergün düzenli olarak taradiğim için tüy problemimiz olmuyor.. Bu duş tüy dökümünün geldiğinin habercisi oldu 1 aya kadar tüy dökümü başlar.. Cinsinden dolayi ne kadar tozlansada, pislensede 1 kere taramayla piril piril oluyor

En önemlisi tabi ki tarayip ilgilenmek, ice'ida merak ettik görmek isteriz.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat