Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Nisan 2012, 18:40   #17
VenceRemoS
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Doğum günün kutlu olsun ''VenceRemoS''

Yaşam ve ölüm, yan yana yürüyen yoldaşlardır. Yaşam ve ölüm aslında ikiz kardeştir. Her nefes alışımızın bir sonrakini alamayacağımız ihtimali ile yürürüz hayat yolunda. Yaşam bize sunulan bir seçenektir. Sonsuz ve bilgelik, ruhun maddeye olan sevdası, aşkı ve bilgisini tatbik etmek için, yaşam bize sunulan en büyük seçenektir. Bir olanaktır. Yaşam, kainattın en büyük mucizesidir. Oysa ki, ölüm ile yaşam aynı çizgide paralel ilerler. Doğum ise yaşama açılan bir giriş kapısıdır. Doğmak, ruhun bir seçeneğidir. Maddeye olan nüfuzudur, maddeye dokunmak ve onun bilgisini alabilmek için kendi enerjisinin titreşimini düşürerek ulaştığı nihai Noktadır. Doğum yaşama ve ölüme açılan bir kapıdır. Doğum mucizevi bir gerçekliktir. Çok büyük bir zenginliğin, bir fakirliğe geçişteki karar aşamasıdır.Velasıl dostlarım bu yazıyı yazmadan önceye kadar mutluluk küpüne dönmüştüm açıkcası pek tabiki içimde her ne kadar bir ''mutluluk'' olsada buruk bir sevinç içerisindeyim neden mi ? diye merak etmişsinizdir belki,ama biliyorsunuz ki yaşam hiçbirimize aynı şekilde adil davranmıyor !

Ne Afrikada açlıktan ölen bir çoçuğa
Ne Filistinde kurşunlanan gence
Ne Hiroshima'da ki ana karnında ki bebeye
Ne de Sultanlar gibi yaşayıp giden ve insanlıktan bir nebze dahi payını almayan insancıklara..

Velasıl bu gün resmi olarak ''reşit'' oldum yani 18 ime adım attım.Pek tabiki mutluyum lakin bunca yıldır su gibi akıp giden zamana mı üzüleyim yoksa genc olmaya başladığımamı ve bir çok özgürlüğün ardından gelmesine mi bilemedim (:

ÖnceLikle @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşımız olmak üzere @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] , @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ,@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] , @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]zede , @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Minnetarlarımı Sunar selamlarımı iletirim.

Hepinize Yaşamınızdan Taa ki Ölümünüze kadar Huzur Dolu bir Hayat Temenni ederim.Lakin Gec olmadan yaşamın güzelliklerinin farkına varın ve hiç bir şekilde korkmayın ! Her ne olursa olsun hayat yaşamaya değer ve hiçbir şekilde gec değil..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet