Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Mayıs 2012, 08:35   #55
Emre_DoNtSpEaK
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Röportaj : Master [Geveze.org]

s.a öncelikle sevgili dostlar beni bi cok arkadaş tanımasada bi cok sunucuda görmüşlerdir yıllardan beri IRC ye takılırım ve burada bu konuyu açmam yukarda başlıkta belirtmiş oldugum sunucuda rootu Master taner yani hemşerim olurda kendisi bundan önce yine forumda SouL nikim için açmış oldugum yorumları okumuş ve kızmışki sunucusunda önce vipligimi sonrada tüm kanalların founderleri tarafından bana eklenen % larımı silip dua et hemşerimsin senin niki droplamıyorum demesinden sonra nikime karşı ve bana karşı bi kin nefret uyanmış sanırım ama olsun biz useriz sonucta cok sunucu var bi coguda kaliteli mekanlar biz adamlıgımızla takılıyoruz ama birileri artık IRC yi ticarete cevirdi eskiden böyle bi kavram yoktu 98 den beri bu alemin içindeyim herşeyi gördüm geçirdim ama şuna inanıyorumki bi sunucuda ne olursa olsun yönetimde adalet anlayışı cok zayıfsa inanın o sunucu cok ayakta kalmaz geçmişte ne kaliteli sunucuların kapanışını seyrettim bi coguda yönetimdeki parcalanmalar ve usere oper sopa adaletsizlik yapılıp keyfilik yaparak umarım bu söledigim sunucudaki yönetimdeki arkadaşlarda okur rootuda okur benim kimseden korkum yada cekinmem yok en fazla nikimi yasaklarlar olur biter ama ben hiç kimsenin keyfiyeti için gerçeklerimden vazgeçmem buda böyle biline saygılarla...

Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.
Bir (Ölüm) SesSizliğidir Benim SusKunLuğum..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat