Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Mayıs 2012, 20:05   #271
Ekin
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Client Soru-Cevap Oyunu

Not: Asd baska biri adina kayitli oldugu icin Acd nicki ile deniyorum sirf sizin icin ((:

Soruyu hatirlayalim:

Soru: Özelime identi en fazla 3 haneye kadar olan kullanıcıların yazdıkları ulaşabilsin istiyorum ve identi 4 hane olan kullanıcıların da kanal geneline yazdıkları yazıları görmek istemiyorum. Yasaklamalarım bu şekilde iken identi 4 haneli olan Asd nickli kullanıcının kanal geneline yazdıklarını görmek istiyorum, ancak özele yazdıkları bana ulaşamasın bunu nasıl sağlayabilirim?

Uygulanan komut: //ignore -p *!????*@* | ignore -c *!????@* | ignore -px acd!????@*

[20:02:39] * Giriş: Acd (
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
)
-
* Ignore Listesi Boş
-
* *!????*@* Reddedilenler (Ignore) Listesine Eklendi
-
* *!????@* Reddedilenler (Ignore) Listesine Eklendi
-
* acd!????@* Reddedilenler (Ignore) Listesine Eklendi
-
* Ignore Listesi:
*!????*@* (p) - TRSohbet
*!????@* (c) - TRSohbet
-
* Ignore Listesi:
acd!????@* (px) - TRSohbet
-
[20:03:33] <@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]> -
[20:03:58] <acd> aa

Kanala yazdigini gorebiliyorum. Ozelime yazdigi herhangi bir sey gelmiyor? Ve siz hangi nickten bahsediyorsunuz? Fazladan koydugum *! zaten identd maskindan sonra olandi ((:

Bence de yorum yapmak yerine bir ignore egitimi alin, isterseniz ben size bizzat verebilirim. Ayni mask uzerinden deneme yaptiginizin farkinda misiniz?? Komutu uyguladiktan sonra, deneme yapmadan once ignore listenizi kontrol etseydiniz gerilmenize gerek kalmazdi. (: Sorunuzu cevaplayabilirler simdi..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet