Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Mayıs 2012, 16:36   #1
Ay
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Slipknot tecrübesini konuşturuyor:p

Her nedense çevresinde esprili ve neşeli bir insan olarak bilinen ve sürekli olarak "Abi sen stand-up yapsan millet yıkılır, manyak para kazanırsın" şeklindeki sözlerle yanlış yönlendirilen @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], arkadaşlarının desteğiyle ile o gece için özel olarak satın aldığı siyah pantolon ve siyah dar tişört alıp sahneye çıktı.Sahneye çıkmasıyla bir alkış bir kıyamet koptu bundan cesaret bulan @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sataşmasam olmaz hemen birine sataşayım ki adet yerini bulsun millet bak bak zekaya bak ne güzel laf sokuyor ince zeka gerektirir bu durum desinler diye hemen ilk hamlesini yaptı.

Yaa sağolun ama ben de bu alkış olayını hiç anlamıyorum arkadaş. Bir elini alıyorsun ötekine vuruyorsun. Evrim teorisini mi kanıtlamaya çalışıyorsunuz? Noluyoruz yeaa?

şeklindeki çıkışına karşılık, @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'dan gelen a m u d a mı kalkaydık cevabıyla ilk adımını yanlış attı..Morali sıfıra indi tutukluk yaşadı.

15-20 saniye kadar süren bir sessizliğin ardından @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'a "Eheh, güzel yanıt evet" diyebilen @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], Türklerin uzaya çıkması halinde olabilecekler üzerine başarısı daha önce defalarca kanıtlanmış öykülerden birini anlatarak şovuna devam etmeye çalıştıysa da, bu konuda yapılabilecek bütün esprilerin 5 yıl kadar önce tüketilmiş olması nedeniyle beklediği verimi alamadı. İzleyicilerin tek tek tuvalete gidiyorum diyerek kalktıklanı ve bir daha geri dönmediklerini gören @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] işte o anda bu işi bırakma kararı alıp otomotiv sektörüne adım attı..Sık sık ''esprili olarak bilinen arkadaşlar gaza gelmeyin ,büyük hayallere kapılmayın'' diye ögütler vererek Ircforumlari.net'te tecrübesini konuşturuyor.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Simge: Merhaba @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] nasılsın?

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]: Eyw.iyiyim yeni aldığım arabamla kaynaşma turları düzenliyordum.

Simge: Hakkınızda çıkan dedikodulara ne diyeceksiniz @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Bey?
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]: Ne çıkmış ki off şu magazin gündemi nabzı hiç düşmüyor değil mi..Yine kim ne demiş hakkımda..

Simge: Haber kaynağımı belirtemem ama duyduğuma göre Stand-Up gösterisi yapmak için sahneye çıkmışsınız.Ve büyük bir üzüntü yaşayıp kariyerinize ilk ve son noktayı orada koymuşsunuz.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]: Yalan iftira yok öyle bir şey.Yükselişim işine gelmeyen bir kaç kişi tarafından engellenmeye çalışılıyor.Tam gaz devam ediyorum.. otomotiv sektörüne adım attım şu sıralar ayrıca yeni bir kitap yazmaya başladım..

Kesmeyin önümü kardeşim kesmeyin diye hızla yeni arabasıyla gözden kaybolan @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'a teşekkür bile edemedik...Teşekkürler @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet