Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Mayıs 2012, 13:58   #3
Slipknot
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Slipknot tecrübesini konuşturuyor:p

Alıntı:
Kesmeyin önümü kardeşim kesmeyin diye hızla yeni arabasıyla gözden kaybolan @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'a teşekkür bile edemedik...Teşekkürler @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Pis terbiyesizler ! Hem benim esprilerim Türk'ün uzayla imtihanı gibi saçma bir diziye mi benziyo? Ne alakaysa. :F Beni followlayan elleriniz dert görmesiiin tü tü tü ! Diyebilirim sayın takipçilerimeee ! Hem hakkımda çıkan dedikodular sadece esprilerimle sınırlı değil,aşk hayatımla da gereksiz birçok yazı dönmekte,sizin vasıtanızla artık saçma sapan haberlerden kaçınmalarını rica ediyor,saygılarımı sunuyorum !

Melodram Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Ben hiç öyle cevap verir miyim Slipknot'a? Asla.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

En büyük destekçisi benim onun, hiçbir şey yapmasa bile gülerim rahat olsun!
Arabadaki gençle de pek benzeşiyorsunuz ama aradaki tek farkı bulabilirim. ( Anladın sen onu, Yooğsin )

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'cım o cevabını var ya ! Vereydin bende sana verirdim ! Arabadaki genç Canary Islands(Kanarya Adaları)'tan Oramakomaburamako ! Oradaki tek fark var ya tek fark.. (Anladınız siz onu ! @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] )

Kahraman Tazeoğlu

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet