Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Mayıs 2012, 17:33   #3
Melodram
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: En Büyük Aşk ; Anne

Merhaba anne. Birlikteliğimizin 22. yılını kutlayacağız seninle. Tam 8041. günümüz olacak bu Pazar. Dün gibi hatırlıyorsun değil mi doğumu mu? Beni kaybedeceğini düşünürken nasıl ağladığını ben hissedebiliyordum anne, belki de sen öyle ağlamasaydın ben pes ederdim, bırakırdım daha ilk dakikasında hayatı yarıda. Biz seninle ilk günden beri savaştık anne, insanlarla, yakınlarla, uzaklarla, olanlarla, olmayanlarla, kimi zaman da birbirimizle. En çok birbirimizle savaştık, ama biliyorum hiç kaybetmeyecektik birbirimizi. Sen beni kızdıracaktın, ben sana bağıracaktım; ben seni kızdıracaktım, sen bana bağıracaktın. Sonra küsecektik, en fazla 1 saat.. Sonra yanıma gelirsin, öpersin, her şey biter. Ben bunu başka kimsede tadamam anne. Hiçkimseyi böylesine sevemem, her şeyiyle kabul edemem, kızdırsa bile bir öpücüğüyle yumuşayamam. Bazen yanıma geldiğin ve benden özür dilediğin için kendimden utanıyorum, haksızlık yaptığımı düşünüyorum sana ama annesin ya işte, ben de senin kızın, bilirsin anlayamayız biz anne olmadan. Hep yanımdasın, doğrularımda olduğun kadar hatalarımda da benimlesin biliyorum. Bir gün seni anlayacağım anne..
Anlaşılmayı bekleyen bütün annelerin ve bir gün annelerini anlayacak olan tüm anne adaylarının anneler günü kutlu olsun.
Aşkım benim seni seviyorum.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Dipnot: Efocuğum, açılışı da güzel bir konuyla yaptın, takipçin olmak için sabırsızlanıyorum!

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet