Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Mayıs 2012, 03:31   #6
Melodram
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Yalan Dünya Replikleri

Emeğine sağlık tatlım, desem yorumum silinir, ama bu Açılay'ın repliği.
Favorilerim Çağatay, Orçun, Açılay, Nurhayat ama hepsi ayrı ayrı bir yetenek ve her karakteri böylesi iyi yazabildiği içinde Gülse Birsel'i tebrik etmek lazım.
-
Nurhayat: Benim annem ve babam çok muhterem beni uluslararası sanatlarda çeperi auralı destansı bir ev kızı olarak yetiştirmiş insanlar. Ben babamın bir bakışından, bir göz kırpışından, bir hapşırığından, bir hıçkırığından mesajı alan onun bir dediğini iki etmemiş, hayırlı evlat kategorisinde birincilik kürsüsüne çıkmış zirveye oturmuş ve adını altın harflerle yazdırmış bir kişiyim Şehmuz amcacım.
Şehmuz: Evet. Şimdi kızım biz
Nurhayat: Yalnızzzz bir de çizilmiş bir kader var Rıza benim kaderim alnıma yazılmış bir isim koluma vurulmuş bir damga sırtıma yapılmış bir dövme kalbimde bir kılıç yarası doğmamış çocuklarımın babası
Rıza: Aman öyle deme ya
Nurhayat: Öyle lafımı kesme canım. Rıza’mın anne-babama karşı olan ilgisizliğinden, saygısızlığından, terbiyesizliğinden ve hadsizliğinden dolayı belki benim anne ve babam biraz kırılmış ve küsmüş olabilirler
Şehmuz: Tabi bizim için
Nurhayat: Ama ben gerekirse bu aşk için anne-babaya karşı asi olurum, isyankar olurum ama gene de Rıza’mdan vazgeçmem
Şehmuz: Valla yavrum şimdi
Nurhayat: Dedim ve bavulumu aldım kaçtım geldim.

Bu repliğe bayılıyorum ben.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet