Konu: Nick Kayıt.
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Mayıs 2012, 20:18   #8
WingmaN
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Nick Kayıt.

Ebmarteu Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on *:start: { hmake nickler 1000 hload nickler nickler.hash set %channel #kanalın } on *:join:#kanalın: { hadd -sm nickler $nick | hsave nickler nickler.hash } alias listele { var %i 1 while %i <= $hget(nickler,0).item { echo -a $hget(nickler,%i).item inc %i } }

Biraz Karmaşık Bir Çözüm Oldu ama
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Hash Tablosu Üzerinde Kayıt Yapması Bana daha Düzenli Geldi.
Bunun İçin Dosya Oluşturmaya da İhtiyaç Yok.

Gel de, gülme

Dosya oluşturmaya ihtiyaç yok demişsin " nickler.hash " oluşturmuyor musun? bir de, saçma sapan bi " %channel " set'i çekmişsin onu hiç anlamadım zaten.

Hash tablosu üzerinden kayıt yapması bana daha düzenli geldi demişsin, adam ordan " Belirttiğim txt " dosyasına kayıt yaptırmak istiyorum demiş, yani yazmış/vermiş olduğun kod adamın istediğinden ap ayrı birşey ki, nasıl kullanılacağını, nasıl uygulaması gerektiğini belirtmemişsin.

Amaç yardım etmekse, burda ki yardım nerde?

Lütfen, yazdığınız her kodu dikkatli inceliyiniz, gerekli / gereksiz bir çok şeyi beraberinde getirdiğiniz kodlar çok.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat