Konu: Nick Kayıt.
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Mayıs 2012, 20:53   #11
WingmaN
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Nick Kayıt.

Ebmarteu Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Önceki Postlarda .txt Dosyası oluşturmam ve load -rs Komutlarını kullanmam gerekiyor mu diye sormuş arkadaş, ben bunun için dosya oluşturmaya gerek yok dedim çünkü otomatik olarak kendisi oluşturup yüklüyor.

* %set ibaresinin durmasının ise bir sebebi veya dezavantajı yok o şekilde yazdım, anlamak için çabalamaya da gerek yok.

* kullanıcı "Belirttiğim.txt" içine kaydedilsin dediğinde birebir isteğini vermek bana göre "sınırlı yardım etme" şekli olur. O'nun Bildiği sadece .txt biçimi ise yeni yolları öğreterek yardımcı olmak ne zamandan beri farklı birşeye dönüştü?

* Ortalama 15 satırlık "2 bölüm Event" ile "1 bölüm alias'ı" Anlamayacak Kadar Cahile düşürme bence kullanıcıyı.

Sonuca Gelirsek;

Burası Bugün Ne Giysem Seti değil, Benim Yardımımda Hatalar/Eksikler Varsa Eleştirip Puan Toplaman Değil Etik Olan.

Gülmeye devam ediyoruz hemde, tek tek.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
Önceki Postlarda .txt Dosyası oluşturmam ve load -rs Komutlarını kullanmam gerekiyor mu diye sormuş arkadaş, ben bunun için dosya oluşturmaya gerek yok dedim çünkü otomatik olarak kendisi oluşturup yüklüyor.

Demişsin hoş güzel demişsin de, bunun yanına bir de şunu söylemişsin

* Ortalama 15 satırlık "2 bölüm Event" ile "1 bölüm alias'ı" Anlamayacak Kadar Cahile düşürme bence kullanıcıyı.

Adam, benim yazmış olduğum tek satırı anlamamış, bu cahil'e indirgemek değildir, yazmış olduğun kodu açıklığa sunmaktır ki, bunun polemiğe dönüşmesi bile çok saçma

Devam edelim gülmeye;

* kullanıcı "Belirttiğim.txt" içine kaydedilsin dediğinde birebir isteğini vermek bana göre "sınırlı yardım etme" şekli olur. O'nun Bildiği sadece .txt biçimi ise yeni yolları öğreterek yardımcı olmak ne zamandan beri farklı birşeye dönüştü?

Kullanıcının istediği yöntem gayet basit ve mIRC Scripting'e başlayan herkesin bu yollardan geçtiği bir yöntemdir ki, sen kalkıp " HASH " giriyorsun. Yani, bunun yeni yöntemi öğretmek gibi bir amacı yok, sanırım bir ince " Artisliğe " girmişsin ki, "gerek" yok

Biraz daha gülmek isteyenler için;

Burası Bugün Ne Giysem Seti değil, Benim Yardımımda Hatalar/Eksikler Varsa Eleştirip Puan Toplaman Değil Etik Olan

Senin yardımında ki, hataları eksikleri bizler görüp uyarmazsak, sen hata yaptığını nerden göreceksin ki, " kullanıcıyı da hataya, gereksizliğe sürüklemiş olacaksın. "

Ha bir de, puan toplaman demişsin de, en çok burda güldürmüşsün, inan bana, bu yazdığını okuyupta, hele ki bana ettiğin o lâf'ı görüpte, beni tanıyan / iyi tanımayan ama, kodlarımı kullanan insanlar bile eminim ki güleceklerdir.

Her neyse, bunu bu kadar uzatmak istemezdim, sen de uzatma istersen çünkü, uzattıkça sonuç değişmeyecek.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet