Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Mayıs 2012, 23:42   #20
yeLda
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Röportaj: yeLda

VenceRemoS Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Hoş bir röportaj olmuş,bize sunduğunuz için minnetarlarımızı belirtiriz.

Yaren hanım ile şahsen pek çok ortak noktamızın olduğu kanısındayım.
İzlenimlerim gereği gayet hanım efendi,kültürlü,duyarlı bir arkadaşımız.
Kendisini kişisel olarak pek tanımasam da gayet hoş biridir ! Sevgiler.

Dipnot; Resmi Siyasete birlikte atılım yapacağız ! Gelecek seçimlerde aday olmayı düşünüyoruz.

Müspet düşüncelerinden ötürü teşekkürlerimi sunuyorum VenceRemoS.
Dipnot; Ortak bir karar alıp tek bir siyasi ideolojinin çatısı altında buluşmak temennisiyle.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

blazeofglory Nickli Üyeden Alıntı
harika olmuş Rüzgar eline sağlık . böyle devam et iyi kotarıyorsun bu işi..

ve sevgili yeLda... sorulara verdiğin cevaplar o kadar sana dair ki, hiç okumasam da bu cevapları vereceğinden emin olurdum.. hiç mübalağa yapmadan söylüyorum ki muazzam bir kişiliğe,kaliteye, dünya görüşüne sahipsin..Ve son zmaanalrda cok fırsatım olmamasına ragmen bu forumu takip etme sebeblerimden birisin.. Ayrıca inanıyorum ki arzuladığın tüm hedeflere ulaşacaksındır! Seni bir kez daha tanımak güzel ve onur verici..

Bilmukabele blazeofglory,

Çok içten düşünceler bunlar. Ancak böyle güzel bir yüreğe ait olabilirdi. Tebessüm ettim, kızarmış bir yüz eşliğinde.. Yorumlarını özellikle takip ettiğim, ve dünya görüşüm üzerine dünya görüşünden çok değerli düşünceler katabileceğimi düşündüğüm ender kişiliklerdensiniz. Olumlu temennileriniz için ayrıca teşekkür ediyorum.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet