Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 Mayıs 2012, 10:57   #41
X
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Polemiği < 10 > Soyle.Net

CetSohbet Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] , Soyle.net'i elestirdigini dusundugun kisi suan diyalog.net'e reklam atiyor.

Reklamci birisi ozellikle bizim sunucudan baska sunucu veya adres'e reklam ile user toplamaya calisiyor ise Soyle.net hakkinda yorum yapamaz.
Yorum yapacak olan insan'in oncelikle lamer olmamasi gerekir ki muhattap olalim...

Senin forumunda ozel mesaj ile baska bir foruma uye toplayan bir sahsi bu forumda tutarmisin? yada konu acip konu icinde kendi sitesinin reklamini yayinlasa hergun alakasiz konular acip site reklamini yapsa buna musade edermisin ? veya soz hakki verirmisin ona kendisi ile alakali, muhattap olurmusun? boyle dusunmelisin..

Tabiiki hakkimizda iyi veya kotu yorumlar yapilacak bu zaman kadar cok yapildida... Reklamci vs vs tiplerin yorumu bizim icin onemli degil, IRC alemine profosyonel gozle bakan herkez hakkimizda iyi veya kotu yorum yapabilirler, saygi ile karsiliyoruz..

CetSohbet Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
X mesajimi silecegine sana sordugum soruya cvp ver
?

haa, cevap veremiyor isen mesaj silmeye devam et oyalan kendi capinda..

Merhaba,

Goruyorum ki yonetim anlayisimizda buyuk farkliliklar bulunmakta. Bana ait olan bu forumda Super Moderator yetkisinde olan yonetici tanidigi insanlara forumunun reklamini rahatca yapabiliyor. Tabi bunun etik yani tartisilir, bu olaya nasil bakildigi ile alakali.

Soyle.Net'in ;

'' hey selam [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] '' gibi sacma sapan reklamlardan kaybedecegi hicbirsey yoktur, olmamistir olmayacaktirda. Bunu zaten benden iyi bilen sensin. Birde ben elestiren insanin elestirisini savunmadim, yazdiklarimi dikkatli okuyunuz lutfen. Yani ''A'' sahsi haklidir ''B'' sahsi hatalidir gibi bir yaklasimda bulunmadim. Buradaki tek amac kategorinin adi olan ''POLEMIK'' kelimesinin anlamina uygun olacak sekilde seviye sinirlari dahilinde tartisabilmektir. Yoksa herkes size HARIKASINIZ, MUKEMMELSINIZ derse ben ne anladim o isten.

Bahsi gecen diger arkadasi zaten uyari amaciyla uzaklastirdik, kendi tartismalarinizin icersine bizi cekmeyin ayrica bu sekilde seviyenizide dusurmenize gerek yok, burada mesaj silmekten keyif alan bir yonetici kitlesi yok merak etmeyiniz.

Umarim yazdiklarim aciklayici olmustur.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları tatlim sohbet Mobil Chat